دردسرهای ورود به بازار بورس در یک سریال رادیویی

سریال «ساختمان شیشه‌ای» که درباره حال و هوای این روزهای بازار بورس و تاثیر آن بر زندگی مردم ایران است، روی آنتن رادیو خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، از روز شنبه دهم آبان، سریال «ساختمان شیشه‌ای» با موضوع بازار بورس به کارگردانی بهرام ابراهیمی، از دو شبکه رادیویی اقتصاد و نمایش پخش خواهد شد.

«ساختمان شیشه‌ای» به نویسندگی محمدامین رهبر، درباره حال و هوای این روزهای بازار بورس و تاثیر آن بر زندگی مردم ایران است.

این نمایش رادیویی که به سفارش رادیو اقتصاد در اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است، از رادیو نمایش نیز پخش می‌شود و داستان آن درباره جوانی است که تصمیم دارد برای حل کردن مشکلات خانواده، پس‌انداز خود را وارد بازار بورس کند و در این بین به دلیل نداشتن تجربه کافی برای خرید سهام، مشکلاتی برای او و خانواده‌اش رخ می‌دهد.

«ساختمان شیشه‌ای» در شش قسمت به نویسندگی محمدامین رهبر، کارگردانی بهرام ابراهیمی، تهیه‌کنندگی مهدیه تقی‌زاده و با هنرمندی قربان نجفی، ناهید مسلمی، سلمان خطی، سعید سلطانی، مروارید کریم‌پور، سهیلا تیلاوی، احمد لشینی، عباس توفیقی، شیوا رفیعیان و تعداد دیگری از بازیگران اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه ساعت ۲۲، روی آنتن رادیو نمایش می‌رود و ساعت ۲ بامداد و ۱۶:۳۰ از رادیو اقتصاد پخش خواهد شد.

۵۷۵۷
کد خبر 1449473

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =