حرف‌های سمیعی سرپرست جدید پرسپولیس بعد از معارفه‌اش

سمیعی گفت امیدوار است 29 آذرماه یک جشن ملی با قهرمانی پرسپولیس رقم بخورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جعفر سمیعی سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس بعد از مراسم معارفه خود، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. خلاصه ای از حرف های او را می خوانید؛

*چند روز پیش برنامه هایم را به صورت رسمی اعلام کردم، امیدوارم در کوتاهترین مدت شرایط را برای قهرمانی پرسپولیس در کوتاه مدت فراهم کنیم، این مهم هم بدون حمایت و همراهی هوادار، کادر فنی، بازیکنان و ... پیش نخواهد آمد. امیدوارم 29 آذرماه یک جشن ملی را در ایران با قهرمانی پرسپولیس برگزار کنیم.

*با کادر فنی تیم صحبت کرده ایم ولی قطعا آنها زحمت کشدند و با کمبودها و شرایط سخت تیم را قهرمان کرده و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسانده اند. بدون شک از آنها حمایت خواهد شد ضمن آنکه پرسپولیس بازیکنان با غیرتی دارد که از تمام توان آنها استفاده خواهد شد.

*بزرگترین مشکل باشگاه مسائل اقتصادی است. در این زمینه یک کمیته اقتصادی تشکیل خواهد شد ضمن آنکه در مورد حضور باشگاه در بورس نیز برنامه ریزی شده و قطعا اقدامات حضور در بازار سرمایه انجام خواهد شد.

*شکوری معاونت اجرایی باشگاه خواهد بود و قطعا از تمام ظرفیت های او استفاده خواهیم کرد. مطمئنا او کمک های زیادی به بنده خواهد کرد.

252 252

کد خبر 1449699

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =