محدودیت‌های جدید کرونایی در شهرستان سمنان/ محدودیت های کرونایی شاهرود تمدید شد

استاندار سمنان گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ویروس، محدودیت‌های کرونایی برای گروه‌های شغلی ۲ و ۳ از چهارشنبه هفته جاری به مدت ۱۰ روز در مرکز استان سمنان اعمال می‌شود و همچنین محدودیت‌های شدید کرونایی در شهرستان شاهرود برای گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، علیرضا آشناگر روز شنبه در حاشیه ستاد ملی مقابله با کرونا ویروس در سالن‌ کوثر استانداری افزود: در این جلسه ارزیابی‌هایی از وضعیت اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا ویروس انجام شد.
وی خاطر نشان کرد: تشکیل قرارگاه مقابله با کرونا ویروس می تواند فاصله بین مصوبات و اجرا در طرح‌های مقابله با ویروس را کاهش دهد که با حکم رئیس‌جمهوری، وزیر کشور مسئولیت این قرارگاه را برعهده گرفت.
استاندار سمنان تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد که مراکز بیماریابی و توسعه مراکز خدمات دهی سرپایی
در استان ها افزایش یابد.
استاندار سمنان با اشاره به پرداخت باقی‌مانده کارانه نیروهای درمانی استان سمنان در روزهای آینده، افزود: رئیس‌ جمهوری در جلسه امروز گفتند که اعتبار پرداخت کارانه کادر درمانی کشور تامین شده است و حداکثر تا یک هفته آینده تسویه حساب کامل انجام‌ می شود.
وی تصریح کرد: از هفته گذشته برای شهرستان شاهرود در کنار تعداد دیگری از شهرستان های کشور به دلیل افزایش ابتلا و فوتی ناشی از شیوع کرونا ویروس محدودیت های شدید اعمال شد که این محدودیت ها برای گروه های شغلی دو ، سه و چهار برای یک هفته دیگر تمدید شد.
استاندار سمنان تصریح کرد: محدودیت های جدیدی برای گروه شغلی ۲ و ۳ برای مرکز استان سمنان در کنار ۲۴ مرکز استان دیگر که از نظر شیوع کرونا ویروس در وضعیت قرمز قرار دارند، از چهارشنبه هفته جاری به مدت ۱۰ روز اعمال می شود.
استاندار سمنان گفت: کماکان وضعیت استان سمنان از نظر شیوع کرونا ویروس قرمز است و روند ابتلا و مرگ و میر به دلیل شیوع این ویروس در استان افزایشی است و از مردم شریف استان می خواهیم باتوجه به اینکه در ماه ربیع الاول قرار داریم از انجام سفر و مهمانی دادن و مهمانی گرفتن و شرکت در جشن ها جدا خودداری کنند.

48

کد خبر 1449802

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =