۲۰ درصد مردم استان البرز تحت پوشش بیمه سلامت هستند

مدیرکل بیمه سلامت استان البرز گفت: ۳۵۰ هزار بیمه شده در سطح استان البرز وجود دارد که ۲۰ درصد از کل مردم استان را شامل می‌شوند.

به گزارش  خبرآنلاین از البرز «سعید جوانشیر»  در خصوص وضعیت ارائه خدمات بیمه سلامت به مردم استان البرز، اظهار داشت: بیمه سلامت در تلاش است که در حوزه بیمه بتواند بنا به فرامین مقام معظم رهبری  جامع عمل بپوشاند.

وی با بیان اینکه مراکز درمانی و داروخانه‌ای بسیاری در استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند، افزود: تلاش شده با گسترش این مراکز دسترسی جامعه بیمه‌ای خود را در استان افزایش دهیم.

مدیرکل بیمه سلامت استان البرز با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳۵۰ هزار نفر در استان البرز تحت پوشش بیمه سلامت هستند، بیان کرد: این تعداد به نسبت جمعیت ۲۰ درصد از کل جمعیت استان البرز  را شامل می‌شود.

جوانشیر با بیان اینکه بیمه سلامت با اجرای طرح‌ها و برنامه‌های نوین خواستار ارائه خدمات بهتر و بیشتر است، تصریح کرد: طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی در استان البرز اجرا و در حال حاضر در تمامی بیمارستان‌های استان نسخه نویسی به صورت الکترونیکی اجرا می‌شود.

وی در خصوص وضعیت پرداخت حق بیمه مراکز درمانی و داروخانه‌های استان البرز، خاطرنشان‌کرد: تلاش شده در مراکز خرید خدمت و مراکز دانشگاه پرداخت‌ها به موقع انجام شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان البرز  در خصوص رفع همپوشانی بیمه‌ای، گفت: در سال ۹۷ طرحی اجرا شد که تمامی مددجویان کمیته امداد تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند و با تامین اجتماعی نیز در سامانه‌ای موفق شدیم که بحث همپوشانی بیمه‌ای را مرتفع کنیم و در حال حاضر این مشکل حل شده است.

48

کد خبر 1449818

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =