انتقال توله شیر کشف شده به پارک پردیسان/ تشکیل پرونده برای متخلفان سوزاندن یک خرس مادر و توله اش

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مدیرکل دفتر حیات وحش از انتقال توله شیر ۵ ماهه کشف شده برای ادامه روند درمان به پارک پردیسان خبر داد.

شهاب الدین منتظمی مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست درباره توله شیر ۵ ماهه که چند روز گذشته در مرز بانه در خودرویی کشف شد، اظهار کرد: این توله شیر به دلیل اینکه مدت زیادی بدون غذا و آب و تهویه مناسب در عقب خودرویی نگهداری شده، در سلامتی اش مشکلاتی ایجاد شده است.

او در ادامه بیان کرد: بخاطر مشکلاتی که این توله شیر ۵ ماهه داشت برای ارائه خدمات درمانی به پارک پردیسان تهران منتقل شده و پرونده آن در دستگاه قضایی در حال بررسی است.

مدیرکل دفتر حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه پارک پردیسان یک مرکز درمانی برای تیمار حیوانات است، گفت: به محض اینکه این حیوان به بهبودی کامل دست یابد بنابر تصمیمی که گرفته می‌شود به یکی از مراکز نگهداری حیات وحش منتقل می‌شود.

منتظمی درباره خبر سوزندان یک خرس قهوه‌ای مادر به همراه توله اش در استان چهارمحال بختیاری، تصریح کرد: استان مربوطه در حال پیگیری این موضوع است و قطعا با این متخلفان برخورد خواهد شد.

او با اشاره به اینکه بحث مشکل محیط زیست از دیرباز تعارض بوده است، بیان کرد: برای بررسی و پیگیری این موضوع و برخورد با متخلفین پرونده قضایی تشکیل داده خواهد شد.بیشتر

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1450152

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =