۰ نفر
۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
«ماهی قرمز کوچولو» به فضای مجازی رسید

فیلم تئاتر «ماهی قرمز کوچولو» به نویسندگی و کارگردانی هلن همتی در پایگاه مجازی «نمایش‌نما» اکران شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم تئاتر «ماهی قرمز کوچولو» به نویسندگی و کارگردانی هلن همتی از تولیدات مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پایگاه مجازی «نمایش‌نما» اکران شد.

این نمایش براساس داستانی از لیو لنونی نوشته شده است و قصه‌ ماهی قرمز کوچولویی است که  همراه با دوستانش در رودخانه کوچکی زندگی می‌کند. در این رودخانه ماهی مهاجمی همیشه زندگی آنها را تهدید می‌کرد. ماهی قرمز کوچولو راهی برای فرار از آن رودخانه پیدا کرده و به دوستانش نشان می‌دهد، اما آنها نمی‌پذیرند و ادامه‌ داستان ... .

در نمایش «ماهی قرمز کوچولو» مرجان احمدی، فروز هاشمی، فاطمه سوزنگر، شقایق عشقی، زهرا مریدی، سولیدا توکلی و الهام فتاحی به عنوان بازیگران عروسکی ایفای نقش می‌کنند.

همچنین مرجان احمدی، شقایق علتی، فریبرز سهرابی، انوشیروان نورفردی، زهرا مریدی، فروز هاشمی، هامون تهرانی، الهام فتاحی، فاطمه سوزنگر، سولیدا توکلی صداپیشه عروسک‌های این نمایش هستند.

بر همین اساس طراحی صحنه نمایش «ماهی قرمز کوچولو» را هلن همتی، طراحی نور را حسن دادشکر، طراحی و ساخت عروسک‌ها را علی پاکدست و آهنگسازی آن را رامین آزادآور برعهده داشته‌اند و شهرام اشرف‌ابیانه و فریبرز سهرابی به ترتیب منشی و مدیر صحنه بودند.

علاقه‌مندان می‌توانند فیلم نمایش «ماهی قرمز کوچولو» را تا پایان آبان ۱۳۹۹ در پایگاه اینترنتی «نمایش‌نما» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تماشا کنند.

۲۵۸۲۵۸
کد خبر 1450167

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =