اعمال محدودیت کرونایی در شهراهای استان سمنان تا ۲۳ آبان ماه

سخنگو و جانشین رئیس ستاد استانی مدیریت مقابله با کروناگفت : بر اساس تصویب ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا ، محدودیت های شدید کرونایی در شهرستانهای شاهرود ، دامغان و گرمساراعمال و محدودیتهای جدیدی نیز در مرکز استان و سایر شهرستانها اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان  سمنان ، حبیب الله خجسته پور ، سخنگو و جانشین رئیس ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان عصر امروز شنبه ۱۰ آبان ماه با اعلام این خبر گفت : بر اساس مصوبات چهل و دومین جلسه ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا که صبح امروز به ریاست دکتر روحانی ، رئیس جمهور و با حضور ویدئو کنفرانسی استانداران سراسر کشوربرگزار شد ، مقرر گردید تا محدودیتهای شدید کرونایی در ۴۳ شهرستان فوق آلوده کرونایی کشوراز جمله شهرستان شاهرود در استان سمنان تا روز جمعه ۲۳ آبان ماه در گروههای دو ، سه و چهار تمدید و اجرایی گردد.
خجسته پور اضافه کرد : در جلسه ی امروز ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا همچنین ۴۶ شهر دیگر از جمله شهرهای دامغان و گرمسار در استان سمنان نیز به عنوان شهرهای بسیار آلوده کرونا معرفی و مقرر گردید تا محدودیتهای شدید کرونایی شامل گروههای دو ، سه و چهار در این دو شهر نیز تا روز جمعه ۲۳ آبان ماه اعمال گردد .
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت : در جلسه ی امروز ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا همچنین تصمیماتی در خصوص اعمال محدودیتها در ۲۵ مرکز استان اتخاذ شد که بر این اساس در شهرستان سمنان به همراه ۲۴ مرکز استان دیگر تا ۲۳ آبان ماه، محدودیتهای کرونایی شامل گروههای سه و چهار اعمال خواهد شد .
سخنگوی ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا همچنین یادآور شد : بر اساس درخواست ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان سمنان و موافقت کمیته امنیتی ، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا در دیگر شهرستانهای استان شامل میامی ، مهدیشهر ، سرخه و آرادان نیز محدودیتهای کرونایی شامل گروههای سه و چهار اعمال و تا ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت .
خجسته پور با اشاره به روند رو به رشد میزان بستری و مرگ و میر ناشی از ابتلا به کرونا در استان سمنان ، ضمن قدردانی از همراهی و همکاری مردم با مسئولان ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا و ستادهای شهرستانی از آنان خواست با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک و همچنین پرهیز از برگزاری تجمعات خانوادگی و ... یاریگر کادر بهداشت و درمان بوده و در کاهش میزان ابتلاء و قطع زنجیره ی شیوع بیماری نقش آفرینی نمایند.

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1450216

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =