افزایش سه برابری مراجعات مردمی به کمیته امداد استان یزد

مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: در موج سوم کرونا آثار اجتماعی این بیماری بیشتر شده و مراجعات مردم و نیازمندان به نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد و مؤسسات خیریه حدود سه برابر افزایش پیداکرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ محمد شجاعان در پنجمین جلسه رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان که با دبیری کمیته امداد در محل دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد برگزار شد، گفت: در موج سوم کرونا آثار اجتماعی این بیماری بیشتر شده و مراجعات مردم و نیازمندان به نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد و مؤسسات خیریه حدود سه برابر افزایش پیداکرده است.
وی با اشاره به توصیه‌ها و منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در جلسه اخیر با ستاد ملی مبارزه با کرونا، بیان کرد: امیدواریم تمامی کسانی که در مراحل گذشته رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به فقرا و نیازمندان به‌خوبی ایفای نقش کردند و برنامه‌های مؤثری را داشته‌اند در مرحله جدید رزمایش نیز با همفکری، هماهنگی و انسجام و وحدت رویه یک حرکت عظیم و گسترده را در سطح استان آغاز کنند.
وی با اشاره به مشارکت درخشان مردم و خیران استان در مراحل مختلف رزمایش مواسات و همدلی و اهمیت تداوم این حرکت، بیان کرد: امیدواریم در این مرحله از رزمایش نیز همچون گذشته شاهد ورود مردم و خیران به عرصه کمک‌رسانی به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا و افتخارآفرینی در این صحنه باشیم.
توجه ویژه به فقرا و نیازمندان و افراد آسیب‌دیده از کرونا، مسائل بهداشتی و درمانی، بحث آموزش همگانی به‌صورت محله محور با استفاده از ظرفیت مساجد به همت سپاه و بسیج و همچنین در نظر گرفتن بسته‌های معیشتی دولت برای نیازمندان که در حال انجام است ازجمله مباحث مطرح‌شده در این جلسه بود.

48

کد خبر 1450262

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =