لیون کامپیوتر با کمپین شغل خوب، حال خوب، افراد حرفه‌ای را استخدام می‌کند

کمپین شغل خوب حال خوب، با هدف جذب نیروهای کارآزموده با تجربه و متخصص در حیطۀ کاری خود، توسط فروشگاه اینترنتی لیون کامپیوتر شروع شده است.

در دورانی هستیم که بواسطۀ مسائل بیشماری نظیر افزایش نرخ ارز، وجود بیماری کرونا و کوچک شدن بازار تولید و اشتغال، بسیاری از مجموعه‌ها رو به ورشکستگی رفته و یا تولیدی خود را تعطیل کرده‌اند.

مجموعۀ لیون کامپیوتر از سال ۱۳۸۳ فروش اینترنتی خود را آغاز کرده است و از همان روزهای آغازین فعالیت با هدف ارائۀ خدمات مطلوب و با شعار خرید خوب حال خوب، گام خود را در این مسیر محکم و مصمم برداشته است.

در طی سالیان اخیر بارها با شرایط سخت اقتصادی و اتفاقات مختلف و تاثیرگذار مواجه شد اما توانست جایگاه خود را حفظ کرده و همواره جایگاه‌های شغلی بیشتری را ایجاد نماید.

فروشگاه اینترنتی لیون کامپیوتر در سال ۱۳۹۸ سیستم هوشمند اسمبل کامپیوتر را برای اینکه هر شخصی بتواند بدون داشتن دانش فنی و یا تخصص در زمینۀ کامپیوتر، براساس کارایی مورد نظر و بودجه دلخواه بتواند اسمبل سیستم دلخواه خود را انجام داده و به صورت کیس اسمبل شده دریافت کند.

این فروشگاه علاوه بر قطعات مختلف کامپیوتر، کیس های اسمبل شده با کاربری‌های خاص را ارائه می‌کند و همواره یکی از انتخاب‌های اول افراد حرفه‌ای نظیر گیمرها و استریمرها جهت خرید سیستم اسمبل شده، نظیر سیستم گیمینگ، کامپیوتر رندرینگ و سایر کامپیوترهای دارای کاربری تخصصی است.

برای خرید سیستم گیمینگ به شما پیشنهاد می‌کنیم کامپیوترهای گیمینگ کولاک ایزی پی سی را مشاهده کنید، همچنین برای خرید کامپیوتر رندرینگ می‌توانید از طریق این لینک وارد بخش مربوطه شوید.

فروشگاه اینترنتی لیون کامپیوتر، به منظور توسعه در قالب کمپینی به نام شغل خوب حال خوب و هشتگی با همین نام #شغل_خوب_حال_خوب، اقدام به جذب نیرو در بخش‌های مختلف مانند، گرافیست، کارشناس منابع انسانی، آنالیزور قیمت، فروشنده، عکاس، حسابدار، گیمر و استریمر و بلاگر نموده است که جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به شبکه‌های اجتماعی این مجموعه مراجعه کرده و هشتگ #شغل_خوب_حال_خوب را پیگیری نمایید و یا وارد وبسایت فروشگاه اینترنتی لیون کامپیوتر شوید.

۲۱۲۱

کد خبر 1450472