اهدای ۳۰۰سری جهیزیه به زوج‌های جوان قزوینی

دبیر قرارگاه نهضت کمک مومنانه استان قزوین گفت: مرحله جدید نهضت رزمایش کمک مومنانه با اهدای ٣٠٠سری جهیزیه اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سرهنگ مهدی صادق پور، مسئول بسیج سازندگی استان قزوین و دبیر قرارگاه نهضت کمک مومنانه استان در هشتمین مرحله از نهضت رزمایش کمک مومنانه که همزمان با اعیاد فرخنده ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) برگزار شد گفت: در لبیک به منویات مقام معظم رهبری، سپاه و بسیج وارد میدان عمل شده و هفت مرحله رزمایش کمک مومنانه در استان به اجرا در آمده است.
او افزود: مرحله جدید نهضت رزمایش کمک مومنانه با اهدای ٣٠٠سری جهیزیه امروز دوشنبه ١٢ آبان ماه اجرا شد که با احتساب این رزمایش، هشت مرحله رزمایش در قالب نهضت کمک مومنانه از سوی سپاه استان قزوین اجرا شده است.
صادق پور گفت: در این مرحله از رزمایش که با کمک سپاه نواحی استان قزوین، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و خیرین صورت گرفته، ٩ قلم از کالاهای اساسی شروع یک زندگی که جمعأ به مبلغ ۴٠میلیارد ریال می باشد، به زوج های جوان استان اهدا می شود.
دبیر قرارگاه نهضت کمک مومنانه استان قزوین با اشاره به ارزش مالی هر سری جهیزیه بیان کرد: هر سری جهیزیه با قیمت تعاونی ۱۳۰میلیون ریال تهیه شده و قیمت بازار هر سری جهیزیه ۴۰۰میلیون ریال است.

46

کد خبر 1450584

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =