تشویق سرمایه‌گذاران در قزوین با ایجاد امنیت

شهردار قزوین گفت: ایجاد امنیت برای سرمایه گذاران در شهر قزوین می‌تواند اطمینان سرمایه گذاران به سرمایه گذاری را افزایش دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سیاوش طاهرخانی، شهردار قزوین در بازدید از سازمان سرمایه گذاری شهرداری قزوین ابراز امیدواری کرد که ایجاد امنیت برای سرمایه گذاران می تواند از مهم ترین اتفاقات موثر برای تشویق و ترغیب سرمایه گذاران در شهر قزوین باشد و این موضوع می تواند اطمینان سرمایه گذاران به سرمایه گذاری را افزایش دهد. 
او در این بازدید ضمن تاکید بر برنامه ریزی برای درآمد پایدار تصریح کرد: باید به نوعی تدبیر کرد تا مردم نیز در سرمایه گذاری شهر، مشارکت داده شوند. 
طاهرخانی با تاکید بر این که برای ترغیب سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در قزوین یک فرایند شفاف لازم است؛ افزود: کوتاه کردن زمان برای سرمایه گذاری و در عین حال دقت برای حفظ منابع شهر که در حقیقت متعلق به شهروندان است، از موضوعاتی است که باید به جد رعایت شود.
شهردار قزوین مهم ترین تکلیف سازمان سرمایه گذاری را پرهیز از شعارزدگی عنوان کرد و گفت:  با واقعیت های موجود و محدودیت هایی که در کل کشور با آن روبرو هستیم، باید بیش از پیش تلاش کنیم و در این راه مجموعه مدیریت شهری و شورای شهر قزوین نیز همراه سازمان سرمایه گذاری هستند.

46

کد خبر 1450587

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =