تشدید نظارت‌ها بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرداری

شهردار کرج با اشاره به آغاز موج سوم کرونا و فرارسیدن فصل بارش‌ها، گفت: به منظور ارتقای سطح ایمنی در مجموعه مدیریت شهری، ضروری است تا نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی با جدیت بیشتری دنبال شود.

به گزارش خبرآنلاین  ازالبرز؛ «علی کمالی زاده» با اشاره به اهمیت سلامت کارکنان و حفظ سرمایه‌های انسانی در ادارات، اظهار کرد: اداره کل بازرسی شهرداری کرج در این خصوص بازدیدهای متوالی را در دستور کار تیم پایش مدیریت شهری اعم از نمایندگان دستگاه‌های نظارتی، معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی، درمان و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قرار داده است.

وی با تاکید بر اینکه تمامی کارکنان به منظور ارتقای سلامت خود و همکاران در محیط کار موظف هستند با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در محل کار خود حاضر شوند، گفت: بخش اعظمی از کنترل سلامت کارکنان با همکاری خودشان مبنی بر رعایت نکات بهداشتی امکان پذیر است.

شهردار کرج حضور کارکنانی که دارای علائم مشکوک به کرونا هستند در اداره را غیر ضروری اعلام کرد و گفت: مدیران با مرخصی این کارکنان موافقت و افراد مشکوک تا بهبودی کامل به محل کار خود مراجعه نکنند.

کمالی زاده با بیان اینکه اقدامات مذکور به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و سلامت کارکنان انجام می‌شود، از تمامی پرسنل خواست تا با رعایت جدی نکات بهداشتی، مدیریت شهری را در تحقق این هدف یاری کنند.

وی با بیان اینکه حضور ارباب رجوع در ادارات بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز ممنوع است، گفت: ارائه خدمات الکترونیکی در این برهه زمانی باید بیش از پیش فعال شود تا سلامت شهروندان نیز به دلیل حضور در ادارات به خطر نیفتد. این مهم در برخی مناطق شهری از جمله منطقه ۹ اجرایی شده و شهروندان می‌توانند از خدمات غیرحضوری استفاده کنند.

شهردار کرج در پایان از اقدامات انجام شده از سوی دستگاه‌های نظارتی و پیگیری این دستگاه‌ها جهت تشدید نظارت بر رعایت نکات بهداشتی، قدردانی کرد.

46

کد خبر 1450593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =