تعلل شهرداری در اجرای عقب کشی دیوار میدان سپاه

خزانه‌دار و رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و بافت‌های فرسوده شورای اسلامی شهر کرج گفت: عملیات دیوارکشی ضلع شمالی میدان سپاه پس از گذشت ماهها تاکنون اجرایی نشده است.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛  «احد رسولی» در نطق پیش از دستور دویست و نوزدهمین جلسه رسمی شورای شهر کرج اظهار داشت: مدیریت شهری کرج در خصوص کنار گذر میدان سپاه تعامل لازم با سپاه امام حسن مجتبی (ع ) انجام و هر چه زودتر نسبت به تخریب دیوار با توجه به اینکه دیوارکشی کاملا ساخته شده اقدامات لازم جهت عقب نشینی صورت گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگری از نطق خود تصریح کرد: محرومیت‌زدایی از مناطق کم برخوردار یکی از اهداف دوره پنجم شورای اسلامی شهر کرج است که در این راستا رینگ ۳۰ متری اسلام آباد در حال اجرا است.

رسولی به اجرای رینگ ۳۰ متری در تپه اسلام آباد خبر داد و افزود: رینگ ۳۰ متری به عنوان یک راه دسترسی در واقع برقراری ارتباط میان نقاط بالادست و پایین دست تپه را انجام می دهد.

خزانه دار و رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و بافت های فرسوده شورای اسلامی شهر کرج  بیان کرد: این پروژه با توجه به پر شدن قرارداد از ادامه فعالیت بازمانده است در این راستا از شهرداری کرج درخواست دارم تا اقدامات قانونی لازم جهت تداوم قرارداد ادامه فعالیت از طرف شهرداری با توجه به اینکه جز پروژه های مصوب شوراست انجام شود.

46

کد خبر 1450599

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =