پنجشنبه‌ها در البرز تعطیل شد/ حضور ۵۰ درصدی کارکنان ادارات ابلاغ شد

نماینده عالی دولت در استان البرز با اعلام اینکه تعطیلی پنجشنبه‌ها و حضور ۵۰ درصدی کارکنان ادارات برای کاهش شیوع کرونا در البرز به دستگاه‌ها ابلاغ شده و اجرایی می‌شود، گفت: با پیگیری‌های مکرر و همراهی وزیر کشور و با عنایت رییس جمهور طی مصوبه ستاد ملی کرونا موفق به اخذ موافقت جهت اعمال محدودیت‌های یکپارچه در تهران و البرز شدیم.

به گزارش خبرآنلاین  ازالبرز؛  «عزیزاله شهبازی» با بیان این مطلب افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته از ستاد ملی مقابله با کرونا و گسترش و شیوع مجدد بیماری کرونا و اهمیت اجرای دقیق دستورالعمل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و براساس مصوبه چهل و دومین جلسه ستاد ملی به ریاست دکتر روحانی رئیس جمهور دستگاه‌های اجرایی استان مکلف هستند از روز دوشنبه ۱۲ آبان ماه تا پایان آبان ماه نسبت به اجرای مصوبه ستاد اقدام کنند.

وی ادامه داد: بر این اساس ادارات استان باید نسبت به کاهش حضور کارکنان خود به میزان ۵۰ درصد اقدام و ترتیبی اتخاذ نمایند که در ارائه خدمات به مردم و ارباب رجوع، بویژه خدمات ضروری به شهروندان وقفه ای ایجاد نکنند.

استاندار البرز گفت: همچنین روزهای کاری هفته از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ مانند استان تهران است و در این مدت روزهای پنجشنبه تعطیل است.

وی افزود: هدف اصلی از تصمیم ستاد، جلوگیری و کاهش ترددهای غیرضرور درون شهری و برون شهری است، که لازم است دستگاه های اجرایی ضمن توجیه کارکنان خود، تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

شهبازی گفت: مراکز درمانی، بهداشتی و خدمات رسان مشمول این بخشنامه نیستند.

46

کد خبر 1450600

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =