۰ نفر
۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
تاریخ برای زیدان تکرار خواهد شد؟

فصل گذشته نیز رئال مادرید در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا شرایط خوبی نداشت، اما توانست در بازی سوم ورق را برگرداند و به صعود امیدوار شود.

علیرضا جوادی: فصل گذشته رئال مادرید در شرایطی مشابه با وضعیت فعلی قرار داشت و در دو بازی ابتدایی خود مقابل پاری‌سن‌ژرمن و کلوپ بروژ نتوانست به پیروزی دست پیدا کند و تنها یک امتیاز کسب کرده بود. اما این تیم در بازی روز سوم موفق شد گالاتاسرای را شکست دهد تا امیدهایش برای صعود زیاد شود. در ادامه نیز شرایط برای تیم زیدان بسیار خوب پیش رفت و در دور برگشت مرحله گروهی آن‌ها موفق به کسب ۷ امتیاز از ۹ امتیاز ممکن شدند و به‌عنوان تیم دوم به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کردند.

در این فصل رقابت‌ها نیز رئال مادرید در یکی از سخت‌ترین گروه‌های رقابت‌ها حاضر است و باید مقابل مونشن گلادباخ، اینتر و شاختار دونتسک به میدان رود. شروع تیم زیدان در لیگ قهرمانان اروپا چندان مطلوب نبوده است و مقابل مونشن گلادباخ و شاختار دونستک تنها به کسب یک امتیاز رضایت دادند. آن‌ها فرداشب باید مصاف سرسخت‌ترین رقیب‌شان در این گروه بروند و همان‌طور زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی خود گفته است، این بازی یک فینال است. 

رئال مادرید برای بازی فردا مقابل اینتر ادن هازارد را در اختیار دارد. این ستاره بعد از حضور در ترکیب فیکس رئال مادرید مقابل اوئسکا توانست با یک شوت دیدنی دروازه را باز کند تا امیدهای هواداران رئال مادرید برای شروع درخشش این بازیکن بیشتر شود.

از طرف دیگر بزرگترین چالش زیدان در سمت راست خط دفاعی خواهد بود. جایی که تست کرونای میلیتائو-دفاع وسطی که قابلیت بازی در پست دفاع راست را دارد-مثبت اعلام شده است و امید زیدان احتمالاً بار دیگر به لوکاس واسکز خواهد بود تا در این پست به میدان رود. 

۲۵۵ ۴۱

کد خبر 1450722

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =