۰ نفر
۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
رادوشوویچ: توافق کردیم، جمعه می‌آیم!

ورزش سه نوشت: بوژیدار رادوشوویچ می‌گوید که روز گذشته با مسئولان باشگاه پرسپولیس توافق کرده است‌.

بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس پس از پایان لیگ قهرمانان آسیا با دلخوری به کشورش کرواسی رفت. نارضایتی او از عدم پرداخت حقوق، پاداش و همچنین وضعیت اسکان خانواده اش در ایران سبب شد تا او حتی نامه ای به پرسپولیسی ها بنویسد و خود را در موقعیت فسخ قرارداد هم قرار دهد.

با این حال به نظر می‌رسد مشکلات بین پرسپولیس و بوژیدار حل شده است. مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر ارتباط خود را با این دروازه‌بان برقرار کرد و توانست با او توافق کند.

رادو با تایید این خبر می‌گوید: «همانطور که قبلا هم گفتم نمی‌خواستم مشکلی برای پرسپولیس ایجاد شود. ما روز گذشته صحبت کردیم و معامله را انجام دادیم اما من پولی نگرفتم. فقط میخواستم مطالباتم روی کاغذ بیایند.»

گلر شماره ۴۴ پرسپولیس که باسابقه ترین خارجی این تیم نیز هست، در خصوص زمان بازگشت خود می‌گوید: «برای بازگشت همیشه دردسر بود اما حالا با این پاندمی مشکلات بیشتر شده. من باید تست بدهم و جواب آن بیاید و همه این ها زمان بر هستند. بنابراین فکر نمیکنم قبل از جمعه این هفته بتوانم در تهران باشم. سعی میکنم جمعه به ایران بیایم و در روز بازی پرسپولیس در کشور باشم.»

او درباره شایعاتی که درخصوص قراردادش منتشر شده، اظهار داشت: «نمیدانم این شایعات را چه کسی منتشر کرده. رقم قراردادم حتی نزدیک به آن مبلغ هم نیست اما نمیتوانم اسرار باشگاه را فاش کنم و رقم را بگویم. از همه هواداران بابت حمایت هایشان ممنونم.»

۲۵۵ ۲۵۱

کد خبر 1450846

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =