شناسایی۲۸نفر مبتلای جدید به کرونا دراستان چهارمحال وبختیاری

ظرف ۲۴ ساعت گذشته تست ۲۸نفرمراجعه کننده به مراکز درمانی استان مثبت قطعی به کرونا اعلام شد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۳ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا  به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۴۸ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

مجید شیرانی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۲۸ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

وی گفت: هم اکنون ۲۷۹ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۲۵ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۷ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شده است و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۴۵۱  نفر می باشد.

به گفته شیرانی: هم اکنون ۴۴ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

48 

کد خبر 1451532

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =