فعالیت ۳ مرکز «نیکوکاری کاریابی» در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۳ مرکز نیکوکاری با رویکرد کارآفرینی در راستای ایجاد زمینه اشتغال مددجویان و خانواده‌های نیازمند استان فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرآنلاین از چهار محال بختیاری : علی ملک پور با اشاره به فعالیت ۸۸ مرکز نیکوکاری در استان بیان کرد: از این مجموع ۳ مرکز تخصصی کاریابی واقع در شهرکرد، اردل و کیار  نیز با هدف رفع محرومیت و ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌های نیازمند استان فعال هستند.
وی ضمن اشاره به مشارکت خیران و نیکوکاران در این مراکز افزود: افراد خیر با انجام اقداماتی از جمله در اختیار قرار دادن سرمایه، تجیهزات، ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و یا نظارت بر روند اجرای فعالیت‌های اشتغال زمینه خودکفایی افراد نیازمند را فراهم می‌کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه مراکز نیکوکاری هر منطقه توسط خود افراد همان منطقه اداره می‌شوند ادامه داد: فعالیت در این  مراکز نیازمند سرمایه و منابع مالی نیست و همه افراد می‌توانند با در اختیار داشتن امکانات و یا تخصص‌ به نیازمندان کمک کنند.
ملک پور اضافه کرد: واگذاری امور خیریه به مردم، شناسایی نیازمندان مناطق، شناسایی و جذب خیران و جمع‌آوری کمک‌های مردمی و توزیع آن بین نیازمندان در اسرع وقت از جمله اهداف راه‌اندازی این مراکز است.

46

کد خبر 1451759

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =