چشمِ تیزبینِ حاج‌قاسم سلیمانی در سریال «خانه امن»/ عکس

یادی از نقشِ بزرگ شهید حاج‌قاسم سلیمانی در برقراری امنیت کشورمان در سریال «خانه امن»، واکنش مثبت کاربران فضای مجازی را در پی داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پخش سریال «خانه امن» همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، با توجه به طرح مسائل امنیتی کشور، واکنش‌های فراوانی را در فضای مجازی به دنبال داشت.

افرادی که تیزر «خانه امن» را دیده بودند، با شنیدن نام حاج قاسم سلیمانی در آن، برای دیدن سریال کنجکاو شدند و افراد دیگری با دیدن تصویر چشمان این شهید بزرگ در لوگوی این سریال منتظر بودند ببینند «خانه امن» به عنوان اولین محصول تصویری پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی از چه دیدگاهی به او پرداخته است. انتظاری که پس از اولین قسمت سریال به سر آمد و بسیاری با دیدن یکی از سکانس‌های آن که به روایت خنثی شدن یکی از عملیات‌های داعش در کربلا می‌پرداخت، از نقش سردار شهید در امنیت کشور نوشتند.

در این سکانس، همسر یک عضو ارشد داعش که توسط نیروهای امنیتی ایران دستگیر شده است، از عملیاتی می‌گوید که قرار بود بین زوار کربلا انجام شود اما کمین نیروهای حاج قاسم سلیمانی، این عملیات را خنثی می‌کند.

کاربری در واکنش به این سکانس نوشته است: «حالا می‌فهمم آرامشی که باعث می‌شد زمان حضور داعش در عراق به راحتی به زیارت بروم را مدیون چه کسی هستم.»

دیگری هم نوشته است: «زن داعشی: قرار بود برای عملیات بین زوار کربلا برویم که خوردیم به کمین نیروهای قاسم سلیمانی.... اسمت برای آرامش قلب ما بس بود»

مشروح این گزارش را بخوانید.

۵۷۵۷

کد خبر 1452287

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =