واکنش تند شجاع به انتقاد کامبیز دیرباز: شما یک نفر درباره من حرف نزن!

ایلنا نوشت: مدافع سابق پرسپولیس به موضوع مربوط به انتقاد بازیگر سینمایی واکنش نشان داد و او را در فوتبال دعوت به سکوت کرد.

جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس آنقدر عجیب بود که واکنش خیلی‌ها را در پی داشت. مدافع سرخ‌ها بعد از موفقیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و حضور در فینال، بنا بر آنچه که بی توجهی مدیران باشگاه در خصوص تمدید قراردادش دانسته، در نهایت با فسخ قرارداد راهی قطر شد تا پیراهن تیم الریان را بر تن کند.

خلیل زاده که طی مدت حضورش در پرسپولیس توانسته نقش پررنگی در موفقیت‌های این تیم ایفا کند، اکنون با جدایی‌اش ناگهان هواداران را در جبهه مخالف خود می‌بیند. موضوعی که حتی باعث واکنش برخی چهره‌های غیرفوتبالی نیز شده بود و یکی از این نفرات کامبیز دیرباز بود. بازیگر مطرح سینما در پستی به انتقاد از این بازیکن پرداخته بود و کنایه‌ای تند به بوسه این بازیکن بعد از عقد قرارداد با الریان به لوگوی باشگاه داشت.

شجاع خلیل زاده در این باره به خبرنگار ما می‌گوید: من اصلا این آقا را نمی‌شناسم و دلیلی نمی‌بینم جوابش را بدهم. من فقط باید جواب هوادار واقعی پرسپولیس را بدهم. آقای کامبیز دیرباز شما یک نفر درباره من حرف نزن و نخواه که با گفتن اسم من و همچنین پرسپولیس دنبال فالوور باشی. شمایی که نمی دانی فوتبال چیست به چه حقی درباره من حرف می‌زنی؟ شمایی که قطعا اگر کارگردان یا تهیه کننده‌ای به تو 50 میلیون بیشتر بدهد فیلم را رها می‌کنی و به سراغ فیلم دیگری می‌روی درباره فوتبال و من صحبت نکن. من کوچیک همه هواداران واقعی پرسپولیس هستم ولی هواداری که دلش با تیم است و برای آن زحمت می‌کشد نه شمایی که فقط دنبال این هستی تا از کنار فوتبال و پرسپولیس هم به نوایی برسی.

مدافع پرسپولیس بوسیدن لوگوی باشگاه را یک خواسته از سوی مدیران الریان می‌داند و در اینباره هم می‌گوید: من سه سال در پرسپولیس بودم. یک ثانیه برای تیم کم نگذاشتم. از همه بیشتر فحش خوردم. چرا؟ چون نمی‌خواستم کسی حق تیمم را بخورد. چون در کنار فوتبال برای هوادار تیمم هم وقت می‌گذاشتم. وقتی تمرین تمام می‌شد با تمام خستگی و شاید مصدومیتی که داشتم ساعت‌ها بدون منت در استادیوم می ماندم و به خواسته آنها برای عکس و امضا و حتی حرف زدن و درد و دل گوش می‌دادم. من خودم را قبل از بازیکن پرسپولیس بودن، هوادار می‌دانستم. من با مصدومیت و درد برای تیم بازی کردم. از پزشک پرسپولیس هم نه، بروید از پزشک استقلال و آقای دکتر نوروزی بپرسید که چه آسیب هایی داشتم و چطور بازی می کردم. بپرسید قبل از حضور در آسیا چه مدارکی پزشکی را نشان دادم و چه گفت. من هیچ وقت برای پرسپولیس کم نگذاشتم و هیچ وقت شرمنده نیستم. منتی هم نمی گذارم ولی شما بگویید وقتی قرارداد می‌بندید و مدیر باشگاه از شما درخواست می کند چه باید بگویید؟ همین دوست عزیزی که کنایه می‌زند بهتر می‌تواند درباره قرارداد و خواسته کارفرما توضیح بدهد. خودش بعد از عقد قرارداد با کارگردانی می تواند بگوید من اینجا خوشم نمی آید و این کار را نمی کنم یا هر چیز دیگری؟ من هیچ وقت در زمانی که در پرسپولیس بودم برای تیم نگذاشتم و وجدانم کاملا راحت است اما سخت نیست کسی را بخواهند به این شکل خراب کنند.

بیشتر بخوانید: صحبت های تند شفر علیه مدیران استقلال

253 251

کد خبر 1452361

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • واقع بین IR ۰۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
  16 7
  این بازیکن چرا اینقدر بر سر تیم وهوادار منت می گذارد اینهمخ حاشیه سازی ادامه دارش برای چیست. بس کن دیگه بابا
 • یاس IR ۰۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
  13 8
  همه بدن تو خوبی!!
 • AE ۱۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
  15 8
  بس کن بچه. تو هنوز بزرگ نشدی بعدا با بزرگترت بیا
 • علی IR ۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
  0 1
  پرواز را بخاطر بسپار پرنده رفتنی ست! پرسپولیس همیشه بزرگ است و بزرگ خواهد ماند ولی روسیاهانی مثل شجاع لوگوبوس فراموش و محو خواهند شد.
 • اوژن کوه سرخ IR ۰۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
  0 1
  درود فوتبال ایران اینقدر کوچک شده که یکی مثل این شجاع که اگر من تیم داشتم توپ جمع کن هم نمیگذشتمش بخواهد اینطور حرف بزنه و دلیلش هم ناتوانی مدیرعامل تیمه چون فوتبالی نیستن
 • فریبا IR ۰۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
  2 1
  بروبابا به خاطر پول نذاشتی مسابقات تموم بشه بعد می رفتی اگر پرسپولیس قهرمان میشد فکر نمی کنم هواداران ناراحت میشدند اگر کامبیز د یر باز رونمیشناسی ایشون یک هوادار دوآتیشه که خیلی هم از فوتبال سرش میشه
 • IR ۰۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۸
  2 0
  آقا شجاع بسه بزار هر کی هر چی خواست بگه هر کی هم هر کاری خواست بکنه