۰ نفر
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
دعای جنجال برانگیز مشاور ترامپ

کشیش پائولا وایت کین مشاور معنوی آقای ترامپ چهار شب شب جلسه دعای ویژه ای برای انتخاب مجدد ترامپ و محافظت از آرای وی در مقابل تقلب رقیب انتخاباتی وی برگزار کرده است.

پائولا وایت کین سرکشیش کلیسای مگا چرچ و از مسیحیان اونجلیست است. وی در این جلسه دعا که بصورت آنلاین در فیس بوک برگزار میشد به نیروی ارواح و فرشتگان نیک خواه قاره آفریقای و آمریکای جنوبی توسل جست و از آنها درخواست کرد تا با نیروهای خیر خود و بسیج انرژیهای مثبت کیهانی سبب پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شوند.

وی در پایان مراسم دعا و ورد خوانی و انجام مناسک خاص گفت " من صدای سروش پیروزی را شنیدم، خداوند به من گفت خواست و نیت ما محقق میشود. وی افزود حتی فرشتگانی که از آفریقا و آمریکای جنوبی به جلسه ما آمده اند به نام عیسی مسیح در جلسه ما حضور دارند و با ما دعا میکنند

در بخشی از این مراسم نیز خانم کین به زبانی ناشناخته شروع به صحبت کرد که برخی از فرقه های میسحی این حالت صحبت به زبانی ناشناخته را از تجارب عمیق مذهبی و از خود بیخود شدن از فرط جذبه روحانی میدانند.

ویدئوی خانم  وایت کین در فضای مجازی به سرعت منتشر شد و میلیونها نفر تا کنون آن را تماشا کرده اند. این ویدئو خشم بسیاری را برانگیخته است و واکنشهای منفی به سخنان وی درباره فراخوانی فرشتگان از قاره  آفریقا و آمریکای جنوبی همچنان ادامه دارد.

وی در مقام مشاور معنوی ترامپ، پیش از این نیز بخاطر سخنانی که درباره ثروت اندوزی از طریق دعا و با کمک فرشتگان و نیروهای کیهانی داشت جنجال بسیار برانگیخته بود.
* منتشر شده در کانال تلگرام نویسنده . ۱۶ آبان ۱۳۹۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1452435

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =