تصاویر توزیع ۵ هزار بسته معیشتی با حضور فرمانده کل سپاه

۵ هزار بسته معیشتی در بزرگترین مرحله کمک‌های مومنانه نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه، در راستای اجرای کمک‌های مومنانه در ایام شیوع ویروس منحوس کرونا و به منظور لبیک به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و یاری رسانی به اقشار آسب پذیر جامعه اسلامی در جنوب کشور،  با حضور سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه و سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه،  ۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان جنوب کشور توزیع شد.

بر اساس این گزارش، نیروی دریایی سپاه در این مرحله از اجرا و توزیع کمک‌های مومنانه این بسته‌های معیشتی را برای رفع نیاز محرومین و نیازمندان، به استان‌های فارس، هرمزگان، خوزستان، بوشهر و جنوب استان سیستان و بلوچستان ارسال کرد.

 دریادار تنگسیری در این باره گفت: در این سری کمک‌های مومنانه  و لبیک به فرمان حضرت امام خامنه‌ای  در نیروی دریای سپاه ،با ۵ هزار بسته‌ای  که امروز توزیع می شود و  ۳۵ هزار بسته ای که  قبلا به مردم عزیزمان و کسانی که بر اثر این بیماری منحوس شغل و کار خودشان را از دست داده اند  به ۴۰ هزار بسته خواهد رسید که تا پایان امسال ان شا الله ۴۵ هزار بسته خواهد رسید.

این ۵ هزار بسته شامل ۱۰ کیلو برنج ، روغن ، گوشت مرغ و بوقلمون ، و به ارزش ۵۰۰ هزار تومان  از محل صرفه جویی‌های برنامه‌ای نیروی دریایی سپاه تهیه شده است.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1452576

برچسب‌ها