محرابی: با آخوندتبار برای بوکس افتخارآفرینی می‌کنیم

سجاد محرابی بوکسور ملی پوش ایران تصمیم دارد در مسابقات حرفه‌ای شرکت کند و هفته آینده بعد از سه سال با اولین حریف حرفه ای اش مبارزه می‌کند.

سید حسن صفوی: سجاد محرابی بوکسور ملی پوش بعداز سالها افتخارآفرینی برای ایران، حالا می خواهد در رینگ حرفه ای پرچم ایران را به اهتزاز درآورد. با مبارزه برای تیم boxrec. او  یک ماهی است که همراه تینا آخوندتبار در بلاروس تمرین می کند تا دوشنبه هفته آینده بعد از سه سال با اولین حریف حرفه ای اش مبارزه کند. 

*مدت زیادی است که از سجاد محرابی بوکسور سابق تیم ملی خبری نیست، از تیم ملی برای همیشه خداحافظی کرده ای؟ 
نه، من  از تیم ملی بوکس خداحافظی نکرده ام و قطعا بعد از موفقیت در مسابقات حرفه ای به تیم ملی برمیگردم اما فعلا در مسابقات حرفه ای با تیم boxrec قرارداد سه ساله دارم و دوشنبه هفته آینده  اولین مبارزه ام را برای این تیم انجام می دهم. 
البته قرار بود اولین مبارزه ام سال قبل برگزار شود، اما با شیوع کرونا همه مسابقات لغو شد. البته  تینا آخوندتبار هم برای یک بازی قرارداد بسته و همزمان در یک روز بازی داریم.

*چند ماه است که در بلاروس هستی؟
تقریبا یک ماه است که در این کشور اردو زده ایم و تمرینات ویژه ای را زیر نظر دو مربی کار بلد انجام میدهیم ،آرزم هنرجو هم  برای موفقیت ما تلاش میکند و اقدامات لازم برای حضور ما در بلاروس را انجام داده است.

*طبق قرار داد شما سالی چند مبارزه برای این تیم انجام می دهید؟
طبق قراردادم ، قرار است سالی سه تا چهار بازی برای این سازمان انجام دهم، اما کرونا خیلی ما را اذیت کرد و برنامه های ما کلا بهم ریخت و بازی ها دیرتر برگزار می شود، اگر اوضاع کرونا به پایان برسد هرماه یک بازی دارم. حالا  چند روز به شروع مبارزه ام مانده و از لحاظ بدنی خیلی آماده ام. تقرییا سه سالی است که مبارزه رسمی نداشته ام  و این اولین مبارزه رسمی من است. امیدوارم طبق  برنامه پیش برود.

* اولین حریفت را کاملا می شناسی ؟
مربیان خوبی کنارم دارم، آنها در این مدت روی ضعف و قوتم کار کرده اند و فیلم مبارزات حریفم را به دقت آنالیز کرده اند و ضعف و قوتهایش را می شناسم . حریفم نفر سوم بوکس آماتور جهان است،قرار بود با این بوکسور سال قبل مبارزه کنم اما با شیوع کرونا بازی لغو شد. من با تمرین مداوم از سال قبل برای یک مبارزه سنگین آماده ام.

* تو و  تینا آخوندتبار از مبارزه در بوکس حرفه ای چه هدفی دارید؟
هدف اول ما مدال مسابقات بوکس حرفه ای است. ما تلاش می کنیم  تا در مسابقات حرفه ای که به صورت قانونی برگزار می شود بهترین مدال ها را برای ایران عزیزمان بگیریم. تلاش ما افتخارآفرینی  برای  ایران عزیز با اهتزاز پرچممان است.

*حرفی مانده؟
شاید بعضی ها  تصور کنند سجادمحرابی از تیم ملی خداحافظی کرده ، اما من  میخواهم پر قدرت به تیم ملی برگردم ،هرچند  فعلا هدف مهمی را برای خودم در نظر گرفته ام.بعضی  به ظاهر دوست  تا من تلاش کردند در مسابقات جهانی نباشم و از تیم ملی کنار گذاشته شوم. در آن مقطع از نظر قانون آیبا حضور من در مسابقات حرفه ای هیچ ممانعتی برای حضور در بوکس آماتور نداشت اما شیطنت بعضی  دوستان باعث شد تا فدراسیون محرابی را در اوج آمادگی کنار بگذارند. حالا  در مسابقات حرفه ای مبارزه میکنم و با  اثبات خودم دوباره با افتخار لباس تیم ملی بوکس را می پوشم.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1452829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =