۰ نفر
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
مرگ پدر بعد از درگیری با طلبکار پسرش‌

ایران نوشت:ظهر سه‌شنبه گذشته مأموران کلانتری ۱۲۱ ابوذر در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مرد میانسالی به نام هاشم خبر دادند؛ با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد.

 

دربررسی‌های اولیه مشخص شد مرد میانسالی به نام هوشنگ از پسر هاشم، مبلغی پول طلبکار بوده است؛ روز حادثه هوشنگ به همراه مأمور و در حالی که برگه جلب پسر هاشم را داشته به خانه او می‌رود، اما هاشم مقابل در ورودی خانه می‌رود و مدعی می‌شود که پسرش در خانه نیست.

هوشنگ که اظهارات هاشم برایش قانع کننده نبود، با او درگیری لفظی پیدا می‌کند و به گفته خانواده هاشم، وی را هل می‌دهد. مرد میانسال تعادلش را از دست می‌دهد و به زمین می‌افتد. همین مسأله باعث می‌شود که حال او وخیم شده و پس از انتقال به بیمارستان هاشم تسلیم مرگ شود.

با توجه به اینکه خانواده هاشم مدعی هستند هوشنگ وی را هل داده است و عامل این حادثه بوده است، بازپرس جنایی دستور بازداشت او را صادر کرد. همچنین بازپرس مصطفی واحدی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته و تحقیق از شاهدان را صادر کرد تا مشخص شود آیا این حادثه عمدی بوده است و چه میزان هل دادن وی در مرگش تأثیر داشته است.

17302
کد خبر 1452864

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =