مشرق نوشت: یک داماد فلسطینی به نام انس آگبریا، پس از توافق با همسر خود رهام، به دلیل شرایط فعلی که بحران کرونا برای مردم جهان به وجود آورده است، به جای برگزاری یک جشن عروسی بزرگ، ۴۵۰ بسته غذایی در خانواده‌های شهر ام‌الفهم توزیع کرد.

این زوج برای جلوگیری از بیماری همه گیر کرونا و خطر برگزاری مراسم عروسی در گسترش بیماری، این اقدام را انجام دادند. به نقل از روزنامه آننهار لبنان، به جای پرداخت هزینه‌های کلان و با توجه به این شرایط دشوار، تصمیم گرفتند بسته‌های غذایی را بین خانواده‌های نیازمند توزیع کنند.

اقدام تحسین‌ برانگیز داماد در آستانه عروسی

این زوج گفتند: اگرچه مراسم عروسی مهم و زیباست، اما کارهای خیرخواهانه زیباتر است. به خاطر حفظ سلامت مردم در شهر ام الفهم، ما دست به این اقدام زدیم. مخصوصا که در روزهای اخیر تعداد مبتلایان به این بیماری افزایش یافته است.

بسیاری از زوج‌ها به دلیل تعطیلی سالن‌های عروسی مجبور شدند مراسم ازدواج خود را به تعویق بیندازند تا از اجتماعاتی که به شیوع ویروس کرونا کمک می‌کند جلوگیری کنند. برخی تصمیم گرفتند عروسی خود را به روشی ایمن به پایان برسانند تا احساس خوشبختی کنند. آن‌ها این مراسم را با حضور اعضای خانواده و تعدادی از دوستان خود برگزار کردند تا این لحظه خاص را به اشتراک بگذارند.

17302

کد خبر 1452867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =