برگزاری دوازدهمین همایش علوم ورزشی به صورت مجازی

با حضور معاون وزیر علوم دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی فردا دوشنبه گشایش می یابد دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی با حضور دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛دوازدهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی با حضور مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان و مسئولان پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، فردا دوشنبه 19 آبان به‌صورت مجازی برگزار و تا روز پنج‌شنبه 22 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
این همایش با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با شعار "توسعه فناوری ورزشی برای زندگی فعال" و با محوریت فعالیت بدنی، تندرستی و پیشگیری از بیماری، فناوری و نوآوری در ورزش، سیاست‌گذاری و توسعه پایدار در ورزش، صنعت ورزش، مطالعات روان‌شناختی و توسعه فرهنگی و اجتماعی ورزش، توسعه ورزش بانوان، ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، تربیت‌بدنی ویژه (ورزش برای بیماران و افراد با کم‌توانی) و ورزش و رسانه به منظورهم‌اندیشی، تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه‌ای و کاربردی، حرکت در راستای تأمین نیازهای جامعه، توانمندسازی در مسیر تدبیر و امید، توسعه ملی و بین‌المللی توسط پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی ورزش کشور باهدف گرد هم آوردن اعضای علمی و اجرایی خانواده ورزش ایران، به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.
در این همایش تعداد 750 عنوان مقاله دریافت و فرایند داوری مقالات توسط ۴۰۰ عضو هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور انجام شد که بر اساس نظر داوران تعداد بیش از500 مقاله برای ارائه به‌صورت سخنرانی و پوستر پذیرفته شدند که از این تعداد، 105 مقاله به‌عنوان سخنرانی علمی و 420 مقاله به‌عنوان پوستر ارائه خواهد شد.
همچنین ارائه ۲۰ سخنران کلیدی توسط اساتید صاحب نام از کشورهای مختلف،8 کارگاه و ۶ نشست تخصصی در دل این رویداد نشان‌دهنده حجم بالای برنامه‌ریزی و گستردگی کار می‌باشد.
در این رویداد علمی خانواده علوم ورزشی کشور بیش از ۴۰۰ عضو هیات علمی از حدوداً ۳۵ دانشگاه کشور به‌عنوان کمیته علمی مشارکت داشته و بیش از ۱۰۰ عضو هیات علمی به‌عنوان اعضا هیات رییسه پنل ها مدیریت این همایش را بر عهده‌دارند.
استادان، دانشجویان، پژوهشگران و علاقه‌مندان حوزه علوم ورزشی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت پژوهشگاه علوم ورزشی به نشانی www.ssrc.ac.ir مراجعه نمایند.

251 251

کد خبر 1453072

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =