فردا؛ نشست خبری تشریح برنامه های روز کیش

برنامه های بیستم آبان روز کیش، فردا دوشنبه در نشست خبری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با خبرنگاران در این جزیره تشریح می شود.

به گزارش خبرآنلاین از کیش، غلامحسین مظفری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشست خبری فردا دوشنبه ۱۹ آبان ساعت ۱۰ صبح، به تشریح برنامه های متنوع این روز می پردازد.

ویژه برنامه های روز کیش ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی شامل رونمایی، افتتاح و بهره برداری چندین طرح با هدف ارتقا سطح کیفی خدمات و استاندارد سازی در حوزه های مختلف برگزار می شود. پاسخگویی به نیاز ساکنان و گردشگران جزیره همچنین توسعه هرچه بیشتر علم و فرهنگ در راستای دستیابی به اهداف و سیاست های کلان سازمان منطقه آزاد برای رشد علمی و آموزشی این منطقه رویکرد اصلی اجرای این طرح ها خواهد بود.

افتتاح پروژه های هتل آرامیس پلاس، پارکهای نوبنیاد ۱ و ۲، فرهنگسرای سعدی و موزه شهرحریره، بازگشایی ساحل آزاد سازی شده برج دوقلو، بهره برداری از اسکله های تفریحی مارینا، ساحل پارک دلفین،کلنگ زنی پلاژ آقایان، بهره برداری از پژوهشکده محیط زیست و همچنین بهره برداری از حفاظت کاتودیک بندرگاه تجاری کیش، بخش نخست از ویژه برنامه های روز کیش است.

در بخش دیگر از برنامه های گرامیداشت روز کیش طرح اجرای مسکن ملی جزیره رونمایی می شود و در ادامه پس از ارتباط ویدئوکنفرانسی با معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده نیز دبیرخانه پارلمان زنان افتتاح خواهد شد. همچنین دومین فصلنامه اختصاصی معماری و ساختمان با محوریت جزیره کیش، طرح مشاغل خانگی، سوگندنامه محیط زیست و پوستر رویداد بزرگ “اینجا فرداست” از دیگر طرح هایی است که در این مراسم رونمایی می شوند.

48

کد خبر 1453105

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =