شهرداری ارومیه برد و مدعی شد / آذرباتری برابر سپاهان هم باخت

لیگ برتر والیبال بعد از یک ماه تعطیلی دوباره آغاز شد و در این رقابت‌ها تیم شهرداری ارومیه برابر هورسان رامسر به برتری دست یافت و آذرباتری دیگر نماینده ارومیه برابر سپاهان شکست خورد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، هفته هشتم لیگ برتر، اولین هفته برگزاری متمرکز لیگ برتر والیبال در تهران آغاز شد و نمایندگان ارومیه به یک برد و یک شکست برابر حریفان خود دست یافتند.

ادامه تیره‌روزی‌های آذرباتری

در یکی از دیدارها و در سالن فدراسیون والیبال، آذرباتری ارومیه برابر تیم مدعی سپاهان به میدان رفت و در سه ست پیاپی شکست خورد.
زردپوشان سپاهان در این بازی موفق شدند با نتایج ۲۵ بر ۱۶، ۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۰ نماینده ارومیه را شکست دهند.

با این نتیجه، سپاهان به هفتمین برد خود در ۸ بازی دست یافت و بعد از فولاد سیرجان در رده دوم باقی‌ماند و آذرباتری ارومیه با متحمل شدن هفتمین شکست فصل خود به‌همراه راه‌یاب ملل مریوان تنها تیم‌های بدون برد لیگ باقی‌ماند.

صعود شهرداری به جمع بالانشینان

اما دو تیم شهرداری ارومیه و هورسان رامسر در سالن خانه والیبال به مصاف هم رفتند که قرمزپوشان شهرداری در سه ست به برتری دست یافتند.

نماینده ارومیه در این دیدار موفق شد بترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۲ حریف خود را شکست داد.

از اتفاقات جالب این بازی، حضور فرهاد نظری افشار بازیکن پابه‌سن‌گذاشته هورسان با ماسک بود که در دوران کرونا، کم‌نظیر بود.

شهرداری ارومیه با این برد به جمع ۵ تیم بالانشین لیگ صعود کرد.

در سایر دیدارهای این هفته، تیم‌های لبنیات هراز آمل، فولاد سیرجان ایرانیان و شهرداری گنبد برابر حریفان خود به برتری دست یافتند.

هم‌اکنون فولاد سیرجان ایرانیان و سپاهان با ۷ برد در صدر جدول قرار دارند و شهرداری ارومیه، لبنیات هراز آمل و شهداب یزد با ۵ برد در رده‌های بعدی قراردارند.

48 

کد خبر 1453201

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =