۰ نفر
۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
۲۳ هزار تن آسفالت در شهرکرد تولید شد

مدیرکارخانه آسفالت شهرداری شهرکرد گفت: در ۷ ماهه نخست امسال ۲۳ هزار تن آسفالت توسط کارخانه آسفالت شهرداری شهرکرد تولید شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، بهنام دادایی اظهارداشت: در ۷ ماهه نخست امسال ۲۳ هزار تن آسفالت توسط کارخانه آسفالت شهرداری شهرکرد تولید شده و پیش‌بینی می‌شود میزان آسفالت تولید شده تا پایان سال جاری به حدود ۳۵ الی ۴۰ هزار تن افزایش یابد.

وی افزود: با استفاده از این میزان آسفالت تولید شده ۲۰۰ هزار مترمربع از معابر سطح شهر آسفالت شده که ارزش ریالی آن بیش از ۸.۵ میلیارد تومان بوده است.

مدیرکارخانه آسفالت شهرداری شهرکرد با اشاره به آمادگی کامل اکیپ‌های اجرای آسفالت برای روکش آسفالت معابر و کوچه‌های سطح شهر بیان کرد: در صورتی که شهروندان در کوچه‌ها و معابر هیچ‌گونه حفاری نداشته باشند اکیپ‌های این شهرداری آمادگی دارند تا عملیات روکش آسفالت را انجام دهند.

دادایی با اشاره به اهمیت و لزوم نظارت بر کیفیت آسفالت تولید شده، ادامه داد: در راستای نظارت بیشتر بر کیفیت آسفالت تولید شده امسال آزمایشگاه تخصصی در این کارخانه راه‌اندازی و ۳۰۰ میلیون تومان برای خرید تجهیزات آن هزینه شد تا در صورتی که آسفالت از ‌کیفیت و استانداردهای لازم برخوردار نباشد از صورت وضعیت پیمانکار کسر و با وی برخورد قانونی به عمل ‌آید.

46

کد خبر 1453458

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =