پذیرش ۲۰۶ دانشجو در دانشگاه علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی کهگیلویه‌وبویراحمد

رئیس دانشگاه علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی کهگیلویه‌وبویراحمد از پذیرش ۲۰۶ دانشجوی دختر و پسر بومی در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج ؛به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد، سیدروح الله پورمحمدی، رئیس دانشگاه علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی کهگیلویه‌وبویراحمد امروز، ۲۰ آبان ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: کد رشته‌های کاردانی ایمنی و بهداشت، کاردانی و کارشناسی مدیریت امور اداری و دفتری، کاردانی و کارشناسی روابط عمومی، کاردانی و کارشناسی IT و کارشناسی مدیریت کسب و کار و کاردانی بورس پذیرای دانشجویان هستند.
وی با بیان اینکه دانشگاه علمی ـ کاربردی دارای یک عضو هیئت علمی است، تعداد مدرسین دانشگاه را ۷۵ نفر عنوان کرد.
رئیس دانشگاه علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی کهگیلویه‌وبویراحمد در ادامه از پذیرش ۲۰۶ دانشجوی دختر و پسر بومی در این دانشگاه خبر داد و اضافه کرد: ۱۰۷ نفر در رشته های کاردانی و ۹۹ نفر در رشته های کارشناسی ثبت نام کردند.
پورمحمدی بیان کرد: دانشجویان باید با مراجعه به سایت دانشگاه و بارگذاری مدارک ثبت نام کنند، ضمن اینکه تحویل مدارک به دانشگاه جهت بررسی و تایید ضروری است.
وی تصریح کرد: داوطلبان براساس کدرشته به تفکیک در روزهای خاصی به علت رعایت پروتکل های بهداشتی برای رفع ویروس کرونا تا ۲۶ آبان ماه مهلت دارند، جهت نام نویسی مراجعه کنند.
این مدرس درس حقوق در دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: دیگر ثبت نامی جدید نداریم مگر اینکه مرحله تکمیل ظرفیت اعلام شود.
 

48

کد خبر 1453932

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =