شتاب بخشی به روند اجرای پروژهای عمرانی منطقه آزاد اروند با ورود قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)

عملیات بهسازی خیابان‌ های آبادان توسط قرارگاه خاتم الانبیا از فردا رسماً آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین از اروند معاون فنی و زیربنایی این سازمان گفت: عملیات بهسازی و نوسازی خیابان ‌های شهری در حوزه جغرافیایی منطقه آزاد اروند با مشارک قرارگاه خاتم الانبیاء ( ص) در برخی مناطق آبادان آغاز خواهد شد.

موعود شمخانی اظهار داشت: سازمان منطقه آزاد اروند تفاهمنامه ۲۰ هزار میلیارد ریالی در راستای ایجاد زیرساخت ها در این منطقه با قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) را منعقد نمود .

وی افزود: تفاهمنامه ۲۰ هزار میلیارد ریالی با قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) برای ایجاد زیرساخت های آب و فاضلاب، احداث پل های شهرهای آبادان و خرمشهر، بهسازی معابر شهری و ساحل سازی کارون منعقد شد و از فردا این قرارگاه به حضور دکتر سعید محمد کار خود را در آبادان به صورت رسمی آغاز می کند .

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: بر اساس این تفاهم نامه فاز نخست پروژه های عمرانی مشترک سازمان منطقه آزاد اروند و قرارگاه خاتم الانبیاء ( ص) با اعتبار ۱۶۲۰ میلیارد ریال در مناطق مختلف آبادان و با حضور فرماندهی محترم این قرارگاه آغاز خواهد شد.

شمخانی بیان کرد: فاز اول این پروژه شامل ۱ – زیر سازی و روسازی آسفالت در فاز یک و چهار کوی ذوالفقاری، ۲ – اصلاح شبکه فاضلاب، احداث پیاده رو و اجرای زیرسازی و روسازی آسفالت در مناطق دو و چهار آمیر آباد و علوانیه، ۳ – ارتقا سطح کیفی معابر شهری و فضای عمومی، ۴ – تامین دسترسی های مطلوب پیاده رو و سواره رو در معابر مناطق امیرآباد، ذوالفقاری و علوانیه، ۵ – ترمیم و بهسازی آسفالت های آسیب دیده معابر شهری آبادان می شود.

وی اظهار داشت: انجام عملیات اجرایی در مناطق محروم شهر آبادان و خرمشهر سبب توسعه عدالت اجتماعی و افزایش سطح رفاه و خدمات شهری در مناطق مختلف این شهر می باشد.

معاون فنی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با آغاز عملیات پروژه های عمرانی طرح‌های باقیمانده در آبادان به سرانجام خواهد رسید ضمن اینکه قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) ۲۰۰ میلیارد ریال علاوه بر آن تفاهم نامه نیز برای لکه گیری آسفالت سطح شهر در نظر گرفته است.
وی گفت: امیدواریم ورود قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) برای آبادانی منطقه توام با برکات فراوان باشد .

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1454046

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =