محدودیت‌های ویژه ترافیکی جهت مقابله با کرونا در همدان

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: اعمال محدودیت های ویژه ترافیکی برای تردد خودرو در محدوده بلوار گنجنامه و ارم شهر همدان از عصر سه شنبه به مدت یک‌ماه آغاز شده است.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ سرهنگ «فرخ جمالی» در گفتگویی با اشاره به شیوع و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، گفت: به منظور پیشگیری از اپیدمی این بیماری و با اعمال محدودیت های ترافیکی ویژه، تردد خودروها در بلوار ارم و گنجنامه شهر همدان از ساعت ۱۶ امروز تا ۲۰ آبان ماه ممنوع شده است.

وی افزود: تیم‌های پلیس راهور با استقرار در این مسیرها از ورود و تردد وسایل نقلیه دراین محدوده ترافیکی جلوگیری می‌کنند که اعمال این محدودیت تا پاسی از بامداد ادامه دارد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بیمارستان بهشتی در بلوار ارم واقع شده، هماهنگی لازم از سوی تیم های پلیس راهور برای تردد آمبولانس ها و انتقال بیماران به این بیمارستان انجام شده است.

سرهنگ جمالی درباره ایجاد محدودیت تردد در محورهای حیدره و سداکباتان نیز گفت: به علت قرار داشتن چندین روستا در محدوده این مسیرها نمی‌توان به طور کامل از تردد خودروها دراین دو محور جلوگیری کرد که به همین دلیل محدودیت‌های ترافیکی مقطعی در این محورها اعمال می‌شود.

براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، از تاریخ ۲۰ آبان و برای مدت یک ماه فعالیت صنوف به جز واحدهای خدماتی ضروری و تامین کنندگان مواد غذایی و دارویی پس از ساعت ۱۸  ممنوع است.

46

کد خبر 1454179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =