۱۱۵۰ قلم لوازم ضروری زندگی در چهارمحال و بختیاری توزیع شد

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۱۵۰ قلم لوازم ضروری زندگی شامل بخاری گازسوز و آبگرمکن در دو مرحله میان مددجویان این نهاد توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، علی ملک پور ضمن تأکید بر اهمیت بهبود وضعیت زندگی مددجویان تحت حمایت این نهاد بیان کرد: لوازم ضروری براساس بررسی‌های انجام شده توسط مددکاران و نیاز مددجویان توزیع می‌شود.
وی افزود: در مرحله نخست ۴۰۰ دستگاه بخاری گازسوز میان مددجویان ساکن مناطق محروم کوهرنگ، بازفت، میانکوه، منج، اردل و ناغان توزیع شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به توزیع ۷۵۰ دستگاه لوازم ضروری زندگی در مرحله دوم ادامه داد: در این مرحله نیز خانواده مددجویان ۶۰۰ دستگاه بخاری گازسوز و ۱۵۰ دستگاه آبگرمکن با اولویت مناطق محروم و سردسیر با هدف رفع بخشی از مشکلات اقتصادی و بهبود سطح زندگی، بخاری گازسوز دریافت می‌کنند.
ملک پور بابیان اینکه این لوازم ضروری زندگی در ۲ مرحله در بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را در آستانه آغاز موج سرما از طریق مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد در سراسر استان به دست نیازمندان برسانند.

46

کد خبر 1454260

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =