اعلام برنامه های بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی البرز

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز اعلام کرد که بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی از ۲۴ الی ۳۰ آبان ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «ناصر مقدم» با اشاره به برگزاری بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی اظهار داشت: برنامه‌های بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی استان البرز با انتشار فراخوان مسابقه کتابخوانی «کلام مطهر» آغاز شد و برنامه های متعدد دیگری نیز جهت بزرگداشت این هفته و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی طی این ایام در استان برگزار خواهد شد. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افزود: معرفی، رونمایی و نقد کتاب، کتابگردی (سرکشی به کتابفروشی‌ها، باشگاه‌های کتابخوانی، موسسات و مراکز نشر) و برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری مرتبط با کتاب و کتابخوانی، اهدای کتاب به مراکز فرهنگی هنری و مناطق روستایی و عشایری، تجلیل از کودکان کتابخوان عضو باشگاه های کتابخوانی از جمله برنامه‌های بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی در البرز است. 

مقدم خاطرنشان کرد: شعار بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی «دانایی مانایی» است و قطعا مطالعه، باعث افزایش دانایی افراد شده و افراد دانا، ماندگار و مانا خواهند بود.

48

کد خبر 1454410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =