بیانیه محمود احمدی نژاد خطاب به مهدی کروبی

محمود احمدی نژاد گرچه با حمایت اصولگرایان به کرسی ریاست جمهوری رسید اما بعدها مسیرش را از آنها جدا کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۴ در دو مرحله برگزار شد. مرحله دوم آوردگاه رقابت آیت الله هاشمی با محمود احمدی نژاد بود.

احمدی نژاد در ۲۹ خرداد آن سال و چند روز مانده به انتخابات سوم تیر، در بیانیه ای خطاب به کاندیداهای کنار رفته از دور رقابت نوشت: 

جناب آقایان مهدی کروبی، دکتر قالیباف، دکتر لاریجانی، دکتر معین، و مهندس مهرعلیزاده، نامزدهای محترم انتخابات نهمین دوره ریاست‌جمهوری سلام علیکم این که در پرتو الطاف خداوند متعال و آرای ملت عزیز و بزرگوار ایران توفیق راهیابی به مرحله دوم انتخابات نصیب این خادم و سرباز کوچک اسلام و ملت شده است، وظیفه خود می‌دانم از شما عزیزان که با حضور شورانگیز خود در صحنه انتخابات، نشاط و شادابی فراوانی را به این عرصه سرنوشت‌ساز وارد کردید، صمیمانه و خاضعانه تقدیر و تشکر کنم. بدیهی است، در صورتی که اینجانب موفق به کسب اکثریت آرای ملت ایران در مرحله دوم انتخابات شوم، دست هر کس را که صادقانه و خالصانه برای خدمت بی‌منت به مردم، دراز شود، به گرمی خواهم فشرد و مقدمش را بسیار گرامی خواهم داشت. 

این بیانیه درحالی صادر شد که احمدی نژاد بعد از رسیدن به کرسی ریاست جمهوری راهش را از هم طیفان اصولگرایش جدا کرد و به اصلاح طلبان هم روی خوش نشان نداد و دوران انزوای آنها در ۸ سال ریاست جمهوری رخ داد.

کد خبر 1454517

برچسب‌ها