افزایش مبتلایان به کرونا در اردوی رقیب ایران

نتایج آزمایش کرونا بین اعضای تیم ملی فوتبال عراق با ثبت دو مورد جدید برگزاری دیدار تدارکاتی این تیم برابر اردن را در هاله‌ای از ابهام قرار داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی عراق برای انجام دو بازی تدارکاتی در حالی روز دوشنبه وارد امارات شد که مرحله نخست آزمایش اعضای این تیم در بغداد ابتلای علاء عبدالزهرا و حسین علی به همراه مربی بدنساز این تیم را تایید کرده بود. در همین حال نتیجه آزمایش روز گذشته نشان داد احمد ابراهیم و محمد رضا دو بازیکن دیگر تیم ملی عراق هم به کرونا مبتلا شده‌اند. بر همین اساس آزمایش دیگری از کلیه اعضای تیم به عمل آمده که نتیجه آن امروز مشخص می‌شود.

در صورت افزایش موارد ابتلا بازی‌های تدارکاتی عراق خصوصاً مسابقه اول برابر اردن که قرار است امشب برگزار شود لغو خواهد شد، آن هم در شرایطی که کاتانس سرمربی اسلوونیایی تنها 22 بازیکن را برای این اردو دعوت کرده بود و تاکنون 4 بازیکن خودش را از دست داده است.

این شرایط می تواند برای بشار رسن و طارق همام لژیونرهای تیم ملی عراق که به تازگی به اردوی این تیم ملحق شدند نیز خطرناک باشد.

پایگاه السومریه عراق در این خصوص نوشت: این مشکل به ضعف اقدامات پیشگیرانه در لیگ عراق باز می‌گردد که موجب بروز چنین مشکلاتی در تیم ملی می‌شود. انتظار می‌رود موارد ابتلا در بین بازیکنان شاغل در لیگ بیشتر شود و شاید شمار مبتلایان در بین بازیکنان باشگاه‌های عراقی بیش از این باشد.

بیشتر بخوانید:  رکورد نباختن فرانسه شکست

253 251

کد خبر 1454665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =