بیش از ۵۱۰ برنامه فرهنگی در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان از برگزاری بیش از ۵۱۰برنامه فرهنگی در بستر فضای مجازی به مناسبت هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابدار و کتاب‌خوانی در استان سمنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، سعید دهقانلو، سرپرست کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در گفتگویی از برگزاری  بیش از ۵۱۰ برنامه فرهنگی در بستر فضای مجازی به مناسبت هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابدار و کتاب‌خوانی امسال خبر داد.
وی با اشاره به این مطلب که برنامه‌های هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابدار و کتاب‌خوانی از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه امسال برگزار می‌شود بیان داشت: امسال برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برنامه‌های فرهنگی در بستر فضای مجازی برای مخاطبان برگزار می‌شود.
دهقانلو گفت: برگزاری کارگاه قصه‌گویی، نشست کتاب‌خوان، رونمایی کتاب، نقد و بررسی کتاب، مسابقه نقاشی، چالش اولین خاطره حضور در کتابخانه و کارگاه مادران قصه‌گو در بستر فضای مجازی ازجمله برنامه‌های فرهنگی است.
وی ضمن بیان اینکه  ۲۴آبان ماه  سال جاری امکان عضویت به صورت رایگان در۵۳ کتابخانه‌ عمومی  این استان مهیا شده است بیان داشت: شهروندانی که عضو کتابخانه‌های عمومی می‌شوند به مدت یک سال از خدمات رایگان این مراکز استفاده خواهند کرد.
وی با تاکید بر اینکه امسال برای جلوگیری ازشیوع ویروس کرونا ثبت نام عضویت جدید رایگان به صورت  آنلاین انجام 
می شود خاطرنشان کرد: کلیپ آموزشی جهت راهنمایی برای عضویت در پیج اینستاگرام اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان به آدرس: http://Www.instagram.com/semnanpl منتشر شده است.

46

کد خبر 1454669

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =