نظارت ۵۰ اکیپ بر محدودیت‌های شبانه کرج و فردیس

معاون استاندار و فرمانده قرارگاه مقابله با کرونای البرز با ابراز رضایت از اولین روز اجرای محدودیت‌ها در روز گذشته، افزود: با توجه به وجود ۷۰ هزار واحد صنفی و گستردگی کار، نتیجه اعمال محدودیت‌ها در روز اول خوب بود.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «نور محمد فردی» با اشاره به آغاز محدودیت‌ها در ۲۵ استان کشور در خصوص مشاغل گروه دو، سه و چهار به مدت یک ماه از ۲۰ آبان ماه تا ۲۰ آذر ، گفت: هدف از اعمال محدودیت‌های بیشتر، کنترل بیماری کرونا است.

وی ادامه داد: اگر چه وضعیت بیماری در البرز ثابت است اما همچنان در وضعیت قرمز هستیم و همه از جمله مردم و مسئولان، باید در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اجرای محدودیت‌ها همکاری لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه همزمان با کرج، اعمال محدودیت‌ها در فردیس نیز صورت می گیرد، اظهار کرد: اعمال محدودیت‌ها در ۲۵ مرکز استان و شهرهای بیش از ۲۰۰ هزار نفر از جمله فردیس اجرا و محدودیت ۵۰ درصدی استفاده از کارکنان نیز در کرج و فردیس اعمال می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با ابراز رضایت از اولین روز اجرای محدودیت‌ها افزود: با توجه به وجود ۷۰ هزار واحد صنفی و گستردگی کار، نتیجه اعمال محدودیت‌ها در روز اول خوب بود.

وی با اشاره به اینکه ۵۰ اکیپ مختلف بر اجرای محدودیت‌ها کنترل و نظارت دارند؛ بیان کرد: تشدید نظارت با حضور بازرسان اداره صمت، اتاق اصناف، اتحادیه‌ها صورت می‌گیرد و انتظار داریم مردم همچون موج اول و دوم کرونا همراهی کنند؛ چرا که در صورت عدم همکاری واحدهای صنفی، برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

48

کد خبر 1454756

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =