کاوه رضایی: حریفان ما خیلی بهتر از بوسنی هستند

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: باید دیدارهای سطح بالایی مثل بازی با بوسنی بیشتر در تقویم تیم ملی قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کاوه رضایی درباره برتری تیم ملی فوتبال ایران مقابل بوسنی و هرزگووین اظهار داشت: بازی خوب و سطح بالایی بود. امیدوارم در آینده هم چنین دیدارهایی در تقویم ما باشد. زیرا به تیم ملی کمک می کند و می‌توانیم هماهنگ‌تر شویم.

مهاجم تیم شارلروا در ادامه بیان کرد: مطمئنا اگر از گروه خود بالا برویم و حتی به جام جهانی صعود کنیم، حریفان ما خیلی سطح بالا و بهتر از بوسنی هستند. امیدوارم فدراسیون فوتبال برنامه‌ریزی‌های بهتری در آینده داشته باش. همچنین بازی‌ها و اردوهای بهتری داشته باشیم و از فرصت‌های خود استفاده کنیم.

مهاجم تیم ملی ایران که گل نخست تیم را مقابل بوسنی به ثمر رساند، بیان کرد: خیلی خوشحال هستم که به تیم کمک کردم. همه تیم سعی کردیم صد در صد باشیم و مقابل بوسنی ضمن ارائه بازی خوب به برد برسیم. پیروزی در این دیدار خیلی مهم بود. خدا را شکر توانستیم این کار را انجام بدهیم. همه بازیکنان تلاش کردند همدیگر را در دیدار با بوسنی رو به جلو هل بدهند تا بهترین بازی ممکن را انجام بدهیم. خدا را شکر نیمه اول به حریف موقعیت ندادیم و فرصت‌های خیلی خوبی هم داشتیم. در نیمه دوم هم از فرصت های خود استفاده کرده و توانستیم گل بزنیم. این بازی در آینده خیلی به ما کمک می‌کند. در هر مسابقه بهتر می‌شویم.

258 41

کد خبر 1454974

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =