حرف‌های عزت‌اللهی درباره برد تیم ملی مقابل بوسنی

ایسنا نوشت: هافبک تیم ملی فوتبال ایران معتقد است فعل خواستن توسط همه بازیکنان این تیم، نقطه قوت ایران مقابل بوسنی بود.

سعید عزت‌اللهی بعد از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل بوسنی گفت: این اردو برای تیم ملی مثبت بود. با توجه به اینکه بازی‌های مقدماتی یک سال به تعویق افتاد، این بازی‌های تدارکاتی به هماهنگی و اعتماد به نفس بازیکنان کمک می‌کند و کادرفنی تیم ملی به شناخت لازم می‌رسد.

وی ادامه داد: امیدوارم بازی با تیم‌هایی مانند بوسنی که بازیکنان به نامداری در ترکیب خود دارد، نقاط ضعف‌ و قوت تیم‌ملی را مشخص کند تا ان شاء الله به جام جهانی صعود کنیم. البته مسیر جام جهانی سخت است اما مطمئن هستیم که ان شاءالله به این هدف می‌رسیم و مردم را خوشحال کنیم.

سرمربی تیم ملی ایران درباره فضای حاکم بر اردوی این تیم با حضور جمعی از بازیکنان باتجربه و جوان گفت: خیلی خوشحالم که بعد از یک دوره مصدومیت به تیم ملی برگشتم. همیشه گفتم که تابع نظرات کادرفنی هستم و هر وقت از من بخواهند مانند سرباز در خدمت تیم ملی هستم. فکر می‌کنم یک ترکیب خوب داریم و با توجه به استعدادهای موجود در فوتبال ایران، هر ساله بازیکنان جوانی در فوتبال ما رشد می‌کنند و بر سر زبان‌ها می‌افتند. فکر می‌کنم این بازی‌ها و اردوها هماهنگی لازم را تا مقدماتی جام جهانی ایجاد کند و یک تیم منسجم را با ترکیب خوب راهی مسابقات کنیم.

عزت‌اللهی همچنین درباره نقطه قوت تیم ملی فوتبال ایران در برابر بوسنی اظهار کرد: نقطه قوت ما صرف فعل خواستن بود. جدا از بحث اسم بوسنی و بازیکنان بزرگش، همدلی و تلاش در ترکیب تیم ملی باعث شد به یک پیروزی خوب دست پیدا کنیم. برگه برنده ما همین موضوع بود که تا آخرین لحظه بازی دست از تلاش برنداشتیم و با آسودگی خاطر در زمین بازی نمی‌کردیم. امیدوارم این بازی تدارکاتی بستری باشد که ان شاء الله در بازی‌های رسمی کمترین اشتباهات را داشته باشیم.

۲۵۵ ۲۵۲

کد خبر 1455073

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =