رمالها می گفتند باید  طلا و سکه به خانه مریض ببرید و وارد خانه نشوید/خودشان طلاهار ا برداشتند و فرار کردند

خراسان نوشت: تعدادی از شهروندان زرندی شکایتی را علیه چند فرد کلاهبردار مطرح کردند و پرده از راز کلاهبرداری‌های این شیادان با شگرد ادعای ارتباط با عالم ماورا برای مقام قضایی برداشتند.

 شاکیان مدعی شدند شگرد این کلاهبرداران به این شکل بود که آنان ادعا می‌کردند با عالم ماورا و طلسم، اجنه و پریان ارتباط دارند و می‌توانند افراد بیمار را شفا دهند و افرادی را که بیماری جسمی دارند درمان کنند، در ادامه هم برای این کارشان پول، طلا و سکه بهار آزادی طلب می‌کردند و می‌گفتند باید این طلاها را بیاورید که ما در منزل شخص بیمار بگذاریم.

مال باختگان ادامه دادند، کلاهبرداران می‌گفتند کسی حق ندارد وارد این خانه شود و باید مدتی طلاها در این جا باشد تا این طلاها طلسم را بشکند، بعد از چند روزی که وارد آن منزل می‌شدیم می‌دیدیم طلاها نیست و کلاهبرداران فرار کرده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب زرند در این باره گفت: با صدور ویژه دستورات قضایی، تحقیقات در این زمینه آغاز شد که به دنبال آن ضابطان قضایی یک باند کلاهبرداری را شناسایی و دو نفر از کلاهبرداران را دستگیر کردند.

حجت‌الاسلام بلوچ‌زاده بیان کرد: در این زمینه بیش از دو کیلوگرم طلا و حدود ۳۰ قطعه سکه و هفت میلیون تومان وجه نقد کلاهبرداری شده است که با تحقیقات تکمیلی، اموال کشف شده به صاحبانش برگردانده می‌شود.

23302

کد خبر 1455182

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =