طرح «محله طیبه» در شهر الوند اجرا می‌شود

شهردار الوند گفت: طرح «محله طیبه» با هدف توزیع عادلانه خدمات شهرداری و رفع دغدغه‌های ساکنان محلات در مناطق مختلف شهر انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ روح‌الله احمدزاه کرمانی، شهردار الوند و رئیس هیات مدیره شرکت شهر صنعتی البرز در سخنانی با تأکید بر اینکه آنچه که امروز برای مجموعه مدیریت شهری اهمیت دارد، خدمت صادقانه به مردم است، گفت: مردم شهرداری را از خودشان می‌دانند و از آن انتظار خدمت دارند و ما نیز در همین راستا باید به شهروندان خدمت کنیم.
او عمل به وظایف محوله و تسریع در امور مراجعه‌کنندگان را مهم‌ترین وظیفه کارکنان بر شمرد و گفت: لازم است کارکنان اداری شهرداری با سعه‌صدر و بردباری نسبت به استماع مشکلات و مسائل مطروحه شهروندان اقدام کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن با رعایت ضوابط و مقررات شهرداری نسبت به حل آن‌ها اقدام کنند.
شهردار الوند افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری آنچه که به عنوان هدف اصلی و سرلوحه کار قرار داشته و دارد، خدمت صادقانه به شهر و رونق و آبادانی آن بوده است.
احمدزاده کرمانی پیگیری طرح‌های عمرانی و خدمات شهری را در توسعه و عمران و آبادانی شهر مهم عنوان کرد و گفت: داشتن نظم و انضباط اداری و برنامه‌ریزی مناسب موجب تسریع در انجام محوله بوده و در نهایت علاوه بر رضایت شهروندان باعث رضایت خداوند نیز می شود.
او با تأکید بر اینکه امروز اعمال مدیریت جهادی و بسیجی بیش از هر زمان دیگری برای خدمتگزاری به مردم ضرورت دارد، بیان کرد: مدیریت جهادی از یک طرف با علم و دانش و از سوی دیگر با عدالت محوری به عنوان یک فرهنگ کارآمد سازمانی و استفاده از فرصت سازی برای حرکتی شتابان در مسیر توسعه همه جانبه است که با نگاهی کارشناسی و مدبرانه به مشکلات و معیشت مردم نگاه می‌کند.
احمدزاده کرمانی تصریح کرد: برهمین اساس با تاکیدات اعضای شورا و بررسی کارشناسان شهرداری، مقرر شد طرح «محله طیبه» با هدف توزیع عادلانه خدمات مجموعه مدیریت شهری در مناطق مختلف و رفع دغدغه های ساکنین محلات عملیاتی شود.
او بیان کرد: در این راستا کوی توحید به عنوان اولین محله انتخاب شد و نیروهای شهرداری با حضور در این منطقه ابتدا اقدام به نیازسنجی و سپس رفع مواردی چون بهسازی معابر، ترمیم آسفالت، زیباسازی دیوارها و رنگ آمیزی جداول، تامین روشنایی و ترمیم فضای سبز پارک محله، جمع آوری مستمر نخاله ها و رفت و روب این کوی ظرف مدتی معین انجام می شود.
شهردار الوند تصریح کرد: رسیدگی به مشکلات سایر محلات نیز به نوبت مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد و مجموعه مدیریت از تمام توان خود در این مسیر استفاده می کند.
او در ادامه گفت: از سوی دیگر با توجه به اینکه مجموعه شهرداری جز با مشارکت و حضور شهروندان نمی‌تواند به اهداف خود نائل شود، لذا استقبال شهروندان از عوامل بسیار مهم در رسیدن به اهداف پیش بینی شده است و سعی شهرداری بر گره گشایی در موارد مختلف خدمت رسانی به ارباب رجوع و تسهیل بخشی از لحاظ زمانی و کیفی است.
احمدزاده کرمانی آموزش را مهم‌ترین مولفه در پیشبرد اهداف شهرداری بر شمرد و گفت: شهرداری‌ها به واسطه وظایفی که دارند بیشترین تعاملات و ارتباطات را با اقشار مختلف جامعه دارند، لذا توجه به بحث آموزش و صیانت ازحقوق شهروندی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و ما در این زمینه آماده همکاری با ارگان‌های مختلف در تمام حوزه‌ها هستیم؛ چرا که اگر ما در مسائل آموزشی و فرهنگی موفق عمل نکنیم در بخش های دیگر نیز دچار نقیصه و مشکل می کنیم.
او تاکید کرد: رعایت قانون و خدمت صادقانه به مردم سرلوحه کار مدیران و کارکنان باشد و ما انتظار داریم با رعایت قانون و اخلاق اسلامی همه تلاش خود را برای توسعه شهر و خدمت صادقانه به مردم به کار گیرند.
شهردار الوند در پایان گفت: در توزیع خدمات شهری عدالت را رعایت می‌کنیم تا همه شهروندان از خدمات عمومی برخوردار شوند و توسعه شهر همه جانبه باشد.

46

کد خبر 1455410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =