کسب ۳ رتبه سه رقمی توسط فرزندان مددجویان کمیته امداد استان در کنکور سراسری

قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: فرزندان مددجویان کمیته امداد استان با تلاش و همت والای خود موفق به کسب رتبه‌های ۳ رقمی در کنکور سراسری شده‌اند که مایه مباهات هستند.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : نجف علی حیدری ضمن تبریک به این دانش‌آموزان و خانواده‌‎های آنها بیان کرد: توسعه عدالت آموزشی در راستای ایجاد زمینه تحصیل دانش‌آموزان نیازمند و راه‌یابی آنها به بهترین دانشگاه‌های کشور از رویکردهای این نهاد است.
وی بابیان اینکه این ۳ دانش‌آموز در رشته‌های پزشکی، حقوق و دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شده‌اند افزود: همچنین ۴ دانش‌آموز دیگر نیز با تلاش و پشتکار خود رتبه زیر ۳ هزار کسب کرده‌اند.
قائم‌مقام کمیته امداد استان با اشاره به ارائه مشاوره تحصیلی به دانش‌آموزان و ایجاد زمینه بهره‌مندی آنها از خدمات مؤسسات آموزشی ادامه داد: دانش‌آموزان پشت کنکور از مشاوره تحصیلی رایگاه بهره‌مند و برنامه‌ریزی و راهنمایی‌های لازم را دریافت می‌کنند.
حیدری بابیان اینکه ۴۵۱۲ دانش‌آموز، ۹۱۲ دانشجو و ۱۲۰ طلبه تحت حمایت کمیته امداد استان هستند و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند گفت: تمامی دانشجویان و دانش‌آموزان تحت حمایت از خدمات پرداخت کمک هزینه‌های تحصیلی و شهریه«ویژه دانشجویان» بهره‌مند هستند.

48

کد خبر 1455426

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =