«حامی‌کارت» اصحاب رسانه در یزد رونمایی شد

در مراسمی که به صورت آنلاین و با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد برگزار شد، از حامی کارت خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد، رونمایی از حامی کارت خانه مطبوعات یزد در مراسمی آنلاین و با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزار شد.
فرزاد فیضی مدر خانه مطبوعات و رسانه‌های یزد در این مراسم با اشاره به اینکه این طرح با مصوبه هیئت مدیره خانه مطبوعات انجام شده اظهار داشت: حامی کارت در راستای حمایت رفاعی از اعضای خانه مطبوعات استان ایجاد شده است.
وی در ارتباط با منابع تامین اعتبار این طرح گفت: با توجه به رایزنی های صورت گرفته، منابع این طرح از طریق کمک های وزارت و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، منابع داخلی خانه مطبوعات و کمک های سازمانی تامین شده است.
مدیرخانه مطبوعات و رسانه های استان یزد با بیان اینکه حامی کارت با یکی از فروشگاه‌های بزرگ استان یزد اقدام به عقد قرارداد کرده افزود: بازدیدها و رایزنی‌هایی با مدیران فروشگاه‌های معتبر استان انجام و در نهایت این طرح با همکاری یکی از این مراکز اجرایی شد.
فیضی از صدور حامی کارت برای ۱۸۰ عضو خانه مطبوعات در یزد خبر داد و با بیان اینکه خبرنگاران غیرعضو خانه مطبوعات هم می‌توانند از خدمات این کارت بهره‌مند شوند تصریح کرد: حامی کارت علاوه بر اینکه در مرحله نخست و با اعتبار کسب شده شارژ می‌شود، به مناسبت‌های گوناگون هم قابل شارژمجدد است و نیازی به تعویض ندارد.

48 

کد خبر 1455481

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =