طرح برق امید، مصرف برق پیک آذربایجان‌غربی  را ۱۱۰ مگاوات کاهش خواهدداد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی گفت: با اجرای کامل طرح برق امید در سطح استان شاهد کاهش ۱۰ درصدی مصرف مشترکان در زمان پیک خواهیم بود که این کاهش مصرف به معنی صرفه جویی ۱۱۰ مگاواتی است‌.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان از صرفه‌جویی ۱۱۰ مگاواتی مصرف برق در زمان پیک با اجرای طرح برق امید خبر داد و گفت: یکی از اهداف اصلی از اجرای طرح برق امید، تحقق کاهش مصرف ۱۰ درصدی در زمان پیک است که در صورت تحقق  این هدف ۱۱۰ مگاوات از مصرف مشترکان آذربایجان‌غربی در زمان پیک علاوه بر راهکارهای مشارکتی دیگر کاهش می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: اجرای طرح برق امید با روش‌های مختلفی مانند پیامک، نصب بنر در سطح شهر، رسانه‌ها و فضای مجازی به طور گسترده به تمامی مشترکان آذربایجان‌غربی اطلاع‌رسانی شده است و مشترکان با روش‌های اعلام شده می‌توانند از وضعیت دسته‌بندی خود در طرح برق امید مطلع شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی تصریح کرد: وزارت نیرو با اجرای طرح برق امید از طریق تشویق مشترکان خانگی کم مصرف به دنبال پایه‌ریزی فرهنگ صحیح مصرف برق می‌باشد.

وی افزود: با توجه به اهمیت بحث انرژی در کشور امیدواریم تمامی مردم همانند گذشته همکاری مطلوبی در اجرای هر چه بهتر این طرح داشته باشند و مشترکان خوش مصرف و پرمصرف با رعایت دستورالعمل‌های ساده به گروه های پایین‌تر مصرف منتقل شوند.

48 

کد خبر 1455482

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =