وقتی قلعه‌نویی و مجید جلالی شاهینی بودند/عکس

تیم شاهین تهران در اوایل دهه شصت بازیکنان مطرحی را در اختیار داشت؛ بازیکنانی که حالا هرکدام جزو بزرگان فوتبال به حساب می‌آیند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شاید خیلی از اهالی فوتبال ندانند که امیر قلعه‌نویی و مجید جلالی در اوایل دهه شصت در شاهین تهران همبازی بودند و در یک تیم کنار یکدیگر توپ می‌زدند. تیم شاهین تهران در آن سال‌ها یکی از قدرت‌های برتر فوتبال ایران بود که بازیکنان مطرحی را نیز در اختیار داشت.

از جمله این نفرات امیر قلعه‌نویی و مجید جلالی بودند. سرمربی کنونی گل گهر که آن سال‌ها بسیار جوان بود، بازی‌های درخشانی در شاهین انجام داد. مجید جلالی نیز آخرین سال‌های دوران بازی‌اش را در شاهین سپری می‌کرد و همبازی قلعه‌نویی بود.

در عکسی که از شاهین آن سال‌ها موجود است و در مجله کیهان ورزشی به چاپ رسیده علاوه بر قلعه‌نویی و جلالی نفرات شاخص دیگری نیز دیده می‌شود. نفراتی مثل نصرالله عبداللهی پیشکسوت ارزنده استقلال که شاهین را به عنوان آخرین تیم دوران بازی‌اش انتخاب کرده بود. همچنین مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت مطرح پرسپولیس نیز از شاهین به فوتبال ایران معرفی شد و در عکس دیده می‌شود. رحیم یوسفی نیز عضو آن تیم شاهین در سال‌های ابتدایی دهه ۶۰ بود.

256 251

کد خبر 1455575

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =