۰ نفر
۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
نتانیاهو: نفتالی بنت سگ کوچولو است!

ایسنا نوشت: یک رسانه عبری جزئیات مکالمه تلفنی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را فاش کرد که وی در آن رهبر حزب "یمینا" و وزیر جنگ سابق این رژیم را "سگ کوچولو" می خواند!

به گزارش سایت شبکه روسیا الیوم، برنامه "مکور" که از شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی منتشر می‌شود جزئیات مکالمه تلفنی میان بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم و "نیر حفتس"، یکی از مشاوران سابقش را فاش کرد.

اطلاعات این گفت‌وگو را نیر حفتس که یکی از مشاوران پیشین بنیامین نتانیاهو بود و از مدتی پیش در تحقیقات علیه نخست‌وزیر در چندین پرونده فساد، به شاهد تبدیل شده، در اختیار پلیس این رژیم قرار داده است.

طبق این گزارش، این گفت‌وگوی تلفنی مربوط به فوریه ۲۰۱۸ و پس از انتقاد شدید نفتالی بنت، رهبر حزب "یمینا" و وزیر جنگ وقت دولت رژیم صهیونیستی است و نتانیاهو پس از این انتقادات با حفتس تماس می گیرد.

حفتس در این گفت‌وگو به نتانیاهو می‌گوید که نفتالی بنت یک "فرد بی‌ارزش" است و نخست‌وزیر رزیم صهیونیستی نیز در پاسخ به او می‌گوید: بله او یک سگ کوچک است.

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی در ادامه اعلام کرد که جزئیات کامل این گفت‌وگو را دوشنبه منتشر خواهد کرد و نتانیاهو و حفتس در آن درباره چند وزیر سابق دیگر صحبت کرده‌اند.

311311

کد خبر 1455691

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =