کتاب توسعه لذت های زندگی در منطقه آزاد انزلی رونمایی شد

همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی و در نخستین روز از این هفته کتاب توسعه لذت های زندگی نوشته محمد حسینی با حضور دکتر سید حجت مهدوی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و مهندس رحیم شوقی معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد انزلی، فعالان حوزه فرهنگ و هنر در سالن جلسات منطقه آزاد انزلی رونمایی شد.

به گزارش خبرآنلاین از انزلی : همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی و در نخستین روز از این هفته کتاب توسعه لذت های زندگی نوشته محمد حسینی با حضور دکتر سید حجت مهدوی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و مهندس رحیم شوقی معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد انزلی، فعالان حوزه فرهنگ و هنر در سالن جلسات منطقه آزاد انزلی رونمایی شد.

این کتاب در پنج فصل با عنواین زندگی جذاب من ، تفکر مکتوب، تلاش شش درصدی ، رضایت ادراکی از زندگی و گل در ۱۷۵ صفحه آماده و در طراحی جلد و صفحات این کتاب به منظور تصویر سازی متن در ذهن مخاطب، از طرح های گرافیکی با بهره گیری از سبک هنر مفهومی استفاده شده است.

گفتنی است سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی بیش از ۱۳ رویداد و نشست فرهنگی بصورت حضوری و مجازی را به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و معرفی کتاب های مناسب در حوزه های مختلف تدوین کرده است.

46

کد خبر 1455704

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =