ساخت مدرسه دخترانه روستای وشنام دری در بخش مرکزی شهرستان چابهار

مدیرعامل بنیاد خیریه "مه‌بان" منطقه آزاد چابهار گفت: کار ساخت مدرسه دخترانه وشنام دری در بخش مرکزی شهرستان چابهار برای استفاده بیش از ۴۰ دانش‌آموز دختر مجموعه روستاهای وشنام¬ها به‌عنوان نخستین پروژه مشترک این بنیاد و سازمان منطقه آزاد چابهار آغازشده است.

به گزارش خبرآنلاین از چابهار المیرا اجاقی در حاشیه بازدید مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار، افزود: این پروژه یک مدرسه متوسطه اول با زیربنای ۴۴۰ مترمربع است که با تکمیل آن تمامی دختران بیست‌وپنج روستای اطراف می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

اجاقی ادامه داد: در حال حاضر بیش از نیمی از پروژه ساخت مدرسه برای مجموعه وشنام‌ها تکمیل گردیده و امیدواریم با حمایت و مشارکت همیشگی مردم هرچه زودتر مدرسه به بهره‌برداری برسد.

وی اضافه کرد: از دیگر پروژه‌هایی که در اولویت ساخت قرار دارد، مرکز نگهداری دائمی دختران فاقد سرپرست مؤثر و بی‌سرپرست است که برای این پروژه زمینی با مساعدت شهرداری بندر چابهار، اداره راه و شهرسازی و سازمان منطقه آزاد چابهار در اختیار بنیاد قرارگرفته که با همکاری و همراهی نیکوکاران و لطف خداوند می‌توانیم این مرکز را نیز به بهره‌برداری برسانیم.

اجاقی در مورد فعالیت بنیاد خیریه "مه‌بان" در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا گفت:" در روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا با توزیع بیش از ۷۵ هزار ماسک، ۵۰۰ دست گان بیمارستانی و ۱۰۰۰ شیلد محافظ صورت در بین مردم مناطق کم برخوردار و کادر درمانی استان سعی کردیم در کاهش شیوع بیماری قدمی برداشته باشیم.

وی گفت: توزیع بسته‌های ارزاق در بین خانوارهایی که بیماری کوید-۱۹ سفره‌هایشان را کم رونق کرده بود در طول ماه مبارک رمضان از دیگر فعالیت‌های این بنیاد بوده است."

مدیرعامل بنیاد خیریه "مه‌بان"تأکید کرد:" آنچه مسلم است باید برای بهبود وضعیت هم‌وطنانمان هرکدام به سهم خود قدمی برداریم. بنیاد خیریه" مه‌بان" هم تا آنجا که در توان دارد در این مسیر پربرکت هم‌قدم دلسوزان و نیک‌اندیشان خواهد بود.

46

کد خبر 1455754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =