محمد بحرانی در «کتاب‌باز» از خطه جنوب و جناب‌خان می‌گوید

احسان عبدی پور نویسنده و کارگردان، امشب و فرداشب در «ویدئو کَست» میزبان محمد بحرانی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عبدی ‌پور در گفت‌وگو با بحرانی از سفرِ غیر جغرافیاییِ او به جنوبِ ایران و تسلط‌اش بر موسیقی و فرهنگِ جنوبی به واسطه‌ی دوستان و همسایه‌های جنوبی‌اش در شیرازخواهد گفت. او همچنین به «جناب خان» و نقش ِ این شخصیت در شناساندن فرهنگ بومی جنوبِ ایران به ایرانیان خواهد پرداخت.
‏«Videocast» عنوان بخش جدیدی در برنامه‌ی تلویزیونی «کتاب‌باز» است که توسط احسان عبدی‌پور اجرا خواهد شد. این بخش بر اساس شعارِ «کتاب‌باز» به این برنامه‌ی تلویزیونی اضافه شده است. سروش صحت مجری اصلیِ این برنامه، در هر قسمت بارها عنوان کرده است که مطالعه فقط کتاب‌خواندن نیست، بلکه تماشای فیلم، شنیدنِ موسیقی و سفر رفتن هم نوعی از مطالعه است.
از این‌رو عبدی‌پور در «Videocast» به سفر می‌پردازد. 
مخاطبانِ «کتاب‌باز» تجربه‌های سفرهای رفته و نرفته‌ی خود را در قالب داستان در فضای مجازی با هشتکِ «#رادیوکتاب_باز» منتشر خواهند کرد و احسان عبدی‌پور برگزیده‌ها را روی آنتنِ برنامه خوانش خواهد کرد.
همچنین این برنامه در پادکستِ «کتاب باز» قرار خواهد گرفت. گفتنی است که پادکستِ «کتاب‌باز» با بیش از یک میلیون دانلود در کمتر از ده هفته از پرمخاطب‌ترین پادکست‌های ایرانی است.
قابل ذکر است که از هفته‌ی آینده، شنبه ها و دوشنبه ها «Videocast» با اجرای احسان عبدی‌پور به روی آنتنِ شبکه‌ی نسیم می‌رود.
همچنین امشب در بخش دیگری از برنامه‌ی تلویزیونی «کتاب‌باز» سروش صحت میزبانِ یاسین حجازی در کسوتِ میهمان خواهد بود. او در این قسمت از برنامه، به مجموعه کتابِ «تاریخ بیهقی» می‌پردازد.
برنامه‌ی تلویزیونی «کتاب‌باز» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا رضائیان، هر هفته از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۹ در شبکه‌ی‌ نسیم پخش و روز بعد در ساعات ۱ ، ۸ و ۱۴ بازپخش می‌شود.
۲۵۸۲۵۸
کد خبر 1455830

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =